Новини з Австрії

Нове опитування: 74 відсотки австрійців незадоволені урядом

Погані відгуки для федерального австрійського уряду: лише за рік до виборів до Національної ради 74 відсотки австрійців «мало чи зовсім не задоволені» роботою коаліції ÖVP та Зелених.

Згідно з новим опитуванням Інституту Геллапа, федеральний уряд не отримує хороших оцінок. Цілих 38 відсотків інтернет-активного населення у віці 16 років і старше зовсім не задоволені роботою федерального уряду цього року, 36 відсотків задоволені незначною мірою. Лише два відсотки дуже задоволені. Що стосується наступного уряду, 33 відсотки хочуть участі SPÖ, 30 відсотків хочуть FPÖ і 27 відсотків віддали перевагу ÖVP.

Згідно з опитуванням Gallup, загальний настрій в Австрії також потребує поліпшення. 64 відсотки вважають, що Австрія цього року розвивалася досить негативно. 23% не бачать змін, і лише 10% помічають позитивний розвиток.

Домінантною проблемою, що не дивно, є інфляція, яку досить або часто обговорювали 87 відсотків респондентів. Людей також хвилюють догляд та здоров’я (71%), житло (67%), корупція (66%), економіка (64%) та захист клімату (62%).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України