Авторські статтіТехно

Нова розробка іспанських вчених допоможе визначити якість меду

«Електронний язик» дозволить зменшити час аналізу меду з декількох днів до однієї години.

Винаходом даного пристрою займаються іспанські вчені з Політехнічного інституту Валенсії.

«Електронний язик» визначить, чи додав недобросовісний продавець в мед більш дешеві речовини. Такі як кукурудзяний сироп або патока.

У наш час існує безліч способів перевірити мед на натуральність, проте такі дослідження можуть зайняти не один день. У тієї годину як іспанське винахід справляється з такою роботою менш ніж за годину. Спочатку ця розробка повинна була визначати якість фруктів.

У ній використовується технологія під назвою вольтамперометричного метод аналізу. Даний метод ґрунтується на вивченні залежності струму поляризації від напруги, що прикладається до електрохімічній комірці, коли електричний потенціал робочого електрода значно відрізняється від рівноважного значення.

Такий метод аналізу прийнято вважати найбільш численною групою з усіх відомих електрохімічних методів аналізу. Її широко використовують для виявлення різних речовин у розчинах.

Якщо аналіз покаже, що мед містить сторонні добавки, то в такому разі можна буде провести класичний аналіз, щоб підтвердити або, навпаки, спростувати вердикт, винесений «Електронним язиком».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України