Економіка

Нова пошта відновила роботу у Дергачах та ще 7 населених пунктах звільненої Харківщині

Відучора, 19 вересня, Нова пошта відкрила відділення ще у 8 деокупованих населених пунктах Харківщини: Дергачах, Катеринівці, Рогані, Водяному, Мурафі, Андріївці, Клугино-Башкирівці та Малинівці. Також компанія привезла гуманітарну допомогу, генератори та Starlink для безкоштовного підключення жителям, де відсутня електроенергія та інтернет.

У місті Дергачі запрацювало вантажне відділення № 130. Доступні усі послуги для видачі та отримання відправлень до 1000 кг щодня з 09:00 до 17:00.

У Катеринівці по вул. Кооперативна, 1 відкрито поштове відділення до 30 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00.

У населених пунктах Рогань, Водяне, Мурафа, Андріївка, Клугино-Башкирівка та Малинівка вже працюють мобільні відділення. Мешканцям доступна відправка та отримання посилок до 30 кг. Сплатити за послуги на місці можна через мобільний додаток Нової пошти, карткою через POS-термінал або відправити посилку за рахунок отримувача. Мобільне відділення не приймає готівку.

Адреса та графік роботи:
– Рогань, вул. Культури, 5. Працюватиме у понеділок, середу та п’ятницю з 14:10 до 16:10.
– Водяне, вул. Московська, 132 – вівторок, четвер та суботу з 14:00 до 16:00.
– село Мурафа, вул. Весніна, 1а – вівторок, четвер та суботу з 11:30 до 13:30.
– Андріївка, вул. Центральна, 5а. – з понеділка по суботу з 10:00 до 12:00.
– Село Клугино-Башкирівка, вул. Горішного, 138/2 – щодня, окрім неділі з 12:30 до 14:30.
– Малинівка, вул. 1-го Травня, 10 – з понеділка по суботу з 15:00 до 18:00.

У звільнених населених пунктах ситуація вкрай важка. Тому Нова пошта об’єдналася із партнерами Біосфера та IDS Ukraine та видавала гуманітарну допомогу мешканцям Малинівки, Клугино-Башкирівки та Андріївки. Окрім продуктів, які придбала Нова пошта, у пакунок допомоги входять набори побутової хімії, засоби особистої гігієни, зокрема: дитячі підгузки, вологі серветки, засоби для дому, які надала компанія “Біосфера”. На додачу Нова пошта доставила тонну питної води «Миргородська лагідна», яку надала компанія IDS Ukraine, адже водопостачання все ще подекуди відсутнє на деокупованих територіях.

Нагадаємо, що Нова пошта вже працює у Балаклії, Ізюмі та Чугуєві на Харківщині.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України