Право

Майже 2 тисячі капсул «диво-засобів» для схуднення з психотропними речовинами вилучили київські митники

Київські митники викрили кілька спроб пересилання каналами поштового зв’язку з Казахстану в Україну препаратів для схуднення, які містять психотропні засоби, обіг яких в Україні обмежено.

У трьох міжнародних поштових відправленнях які прямували на київську, полтавську та рівненську адреси громадян, київські митники виявили майже 2 тисячі капсул в упаковках з чудернацькими надписами «Shafran diet», «Сжигание жира Бомбы» та «Rebom», «Harva», «Turbor slim», «Lipotrim», а також препарати, які вже неодноразово затримували київські митники: «Горячий перец», «B-lite», «Fatzorb». «Сексуальная фигура» та «Black panther».

Як визначила митна експертиза, в складі усіх цих препаратів виявлено сибутрамін, віднесений до особливо небезпечних психотропних засобів, обіг яких обмежено.

Київською митницею по кожному випадку складено протокол про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України.

Препарати вилучено.

Київські митники нагадують про можливість самостійно дізнатися з Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженим постановою КМУ від 06.05.2000 № 770, чи належить та чи інша складова замовленого препарату до заборонених речовин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України