Нова найшвидша камера в світі робить 10 трильйонів кадрів в секунду

Вчені сфотографували імпульс фетосекундного лазера всього на 25 зображеннях.

Найшвидшою камерою раніше вважався апарат, створений вченими з Лундського університету в Швеції. Дослідникам вдалося домогтися результату в 5 трлн кадрів в секунду. Однак нещодавно вчені з Канади і США витворили апарат, який робить 10 трлн кадрів в секунду.

У новинці була змінена технологія отримання знімків, що базується на методиці швидкої фотографії CUP. Завдяки цьому можна досягти швидкості в 100 млрд кадрів в секунду. Це дуже вражаючий показник, але цього недостатньо для оцінки роботи фемтосекундних імпульсів лазера.

Вчені вирішили об’єднання єднати фотосекундний електронно-оптичний і статичний камери, що дозволив стабілізувати їх роботу за допомогою перетворювача Радонові. У підсумку, новинку назвали T-CUP. Один з керівників дослідження Ван Лихун розповів, що довелося вносити додаткову камеру, що дозволяє отримувати статичне зображення. Потім з’єднання єднували дві картинки, а перетворювач Радонові перетворював їх у високоякісні зображення.

В рамках першої тестової роботи камера зафотографувала імпульс фемтосекундного лазера на 25 зображеннях. Однак, учасники дослідження заявили, що на досягнутому вони зупинятися не будуть, і продовжать збільшувати свою швидкісну камеру.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh