Авторські статтіТехно

Microsoft дозволить у Windows 10 запускати Android-додатки

Смартфон буде транслювати свій дисплей, всі дані і програми прямо на комп’ютер.

Напередодні американська корпорація Microsoft представила в Нью-Йорку величезна кількість пристроїв лінійки Surface. Однак цікавого були не тільки апаратні пристрої, але і інформація про те, що скоро операційна система Windows 10 буде повністю оптимізована під Android-смартфони. Мова йде про те, що Microsoft дозволить Windows запускати програми з телефону.

Дзеркальні додатки Android стануть частиною нової програми Microsoft для смартфона користувача. Це додаток повинен вийти вже на цьому тижню в рамках нового оновлення для Windows 10. Однак, проблема полягає в тому, що вся система відображення додатків смартфона почне нормально працювати тільки в наступному році.

Microsoft позволит Windows 10 запускать Android-приложения

На презентації Microsoft показала, як новинка буде працювати. За словами розробників, користувачі зможуть відображати смартфон прямо в системі Windows 10 за допомогою програми «Телефон». У ньому будуть видні програми смартфона користувача, які можна відкривати у режимі віддаленого доступу».

Останнім часом компанія Microsoft активно інтегрує Android в свою ОС, створюючи певну екосистему. Варто зазначити, що такий шлях розвитку компанії буде набагато вигідніше, адже смартфони на Windows зазнали величезна кількість невдач. Мабуть Microsoft усвідомили, що смартфони на їх ОС не потрібні користувачам і вирішили розглядати Android як єдине поле розвитку на ніші мобільних пристроїв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.