ЄС|NATO

Німеччина не планує позбавляти чоловіків з України статусу біженців

Німеччина не планує позбавляти чоловіків з України статусу біженців, незважаючи на рішення Києва призупинити для них консульські послуги, — представник міністерства внутрішніх справ країни  Максиміліан Калль в коментарі DW

“Я впевнений у тому, що це (призупинення консульських послуг – ред.) не вплине на статус біженців з України, які потребують захисту, незалежно від того, чи йдеться про жінок, яких серед таких біженців переважна більшість, чи чоловіків”, – заявив Калль.

При цьому в Німеччині відмовляються коментувати рішення України призупинити консульські послуги для чоловіків призовного віку.

“Це суверенне рішення України, яке я не можу коментувати від імені МЗС ФРН”, – заявив спікер міністерства закордонних справ Німеччини Крістіан Вагнер.

Українці призовного віку більше не зможуть отримати закордонні паспорти за межами України, – про це повідомили у КМУ

Електронний кабінет військовозобов’язаного має запрацювати до 17 червня

Громадяни України, які перебувають на військовому обліку, ЗОБОВ’ЯЗАНІ протягом 60 днів з дня набрання чинності цим Законом (тобто, з 18 липня) уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти) та інші персональні дані:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України