Новини з Австрії

В Австрії пенсіонер помер через день після вакцинації – зв’язок смерті із щепленням поки не встановлено

Після того, як 49-річна медсестра з Цветтля померла від тромбозу головного мозку після вакцинації AstraZeneca, тепер стало відомо про чергову смерть незабаром після вакцинації від корони

І на цей раз інцидент стався в нижньоавстрійському Хорні.

88-річний пенсіонер помер всього через день після вакцинації вакциною Biontech / Pfizer в Хорні. Чоловік отримав другу ін’єкцію вакцини 24 березня. Як передбачається, перші ускладнення пенсіонер відчув вже вночі. У четвер він помер, не дивлячись на допомогу лікарів.

Зв’язок смерті із щепленням поки не встановлено. Питання, чи має смерть тимчасову, але також і причинний зв’язок з вакцинацією, в даний час повністю відкритий. Медичний розтин має уточнити, чи дійсно пенсіонер в Хорні помер від тромбоемболії легеневої артерії. А також відповісти на питання чи могло це бути пов’язано з вакцинацією від корони.

Нагадаємо, первинний аналіз результатів третьої фази випробувань вакцини від коронавіруса від американських біотехнологічних компаній Moderna і Pfizer показав ефективність препарату в 94,1%, при важкій формі захворювання – в 100%. Тим часом на початку грудня минулого року під час випробувань вакцини Pfizer в США загинули шестеро людей.

По матеріалам: https://www.krone.at
Фото: APA/EXPA/JOHANN GRODER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України