Подорожі

Італія, Хорватія, Іспанія: ситуація з короною в місцях відпочинку

Кожному, хто хоче відправитися в подорож на Великдень, потрібно бути готовим до незручностей в будь-якому випадку.

У більшості країн також напружена ситуація з короною. Це також факт, що кожен повернувся повинен перебувати вдома на карантині.

Італія: частковий локдаун до травня

Під час великодніх канікул з 3 по 6 квітня вся Італія знаходиться в червоній зоні. Громадське життя буде як і раніше строго обмежена. Бари, ресторани і більшість магазинів залишаються закритими. Ослаблення можна очікувати тільки з травня.

Хорватія: 14-денний карантин при в’їзді

До Хорватії в’їзд з негативним результатом ПЛР (виданим не раніше 48 годин) і десятиденним домашнім карантином. Домашній карантин можна скоротити до семи днів, якщо буде зроблений ще один негативний результат ПЛР.

Іспанія: суворі умови і заборони на в’їзд

Ви не маєте права в’їзд в Андалусію або Галісию з туристичними цілями, на Канарські або Балеарські острови за певних умов. Мандрівники, які хочуть вилетіти в Іспанію з Австрії або інших країн / регіонів ризику, повинні після прибуття пред’явити негативний результат тесту ПЛР, який не повинен бути старше 72 годин.

Греція: реєстрація, тест, карантин

Реєстрація перед в’їздом, негативний результат ПЛР (англійською мовою, не старше 72 годин), потім семиденний домашній карантин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України