Авторські статті

Ніби від цього влада налякається та Янукович притвориться мертвим

До 1 березня, значить, вони повинні тільки підготувати якісь там зміни. Дійсно, а чому б не до 1 червня чи 1 вересня? Байдуже на людей, що загинули. Байдуже на покалічених. Байдуже на зниклих. Байдуже на ув’язнених. Байдуже на всіх. 

Трійця з “опозиції” так гарно плюють у мікрофон і так цинічно та нахабно забувають про те, що кажуть.

Перемовини, знову перемовини, ще раз перемовини, відкриття-закриття-відкриття-закриття ВР, на якій ні нічогісінького корисного не робиться, мирні марші навколо урядового кварталу (ніби від цього влада налякається та Янукович притвориться мертвим), співання гімнів (святе діло, але нульовий результат у боротьбі не зникає), суцільні бла-бла-бла у студіях, ток-шоу, вам не набридло це?

До 1 березня… Конституція 2004 року, яка важлива зараз справа, якщо усе одно, більшість у парламенті залишиться за ПР. Де умова відставки Януковича? Де умова відставки Захарченка? Де хоч один покараний беркутівець? Де хоч одна постать з цієї банди біля могил тих, хто загинув? Де це все та багато іншого?

Ніде. Воно їм і не потрібно. В них свої плани та завдання, в яких ми, прості люди, займаємо ролі засобів для досягнення мети. Зате, як приписати собі врятування Булатова – Порошенко, кличко та ніші тут як тут. Зате, як вигнати союзників з адмінбудівлі – Свобода тут як тут. Зате, як сказати рішуче налаштованому народу “Тихіше, тихіше, ми все порішаємо” – всі вони тут як тут.

Ну а що, скажете ви, вони неправі? Та праві, звісно, он якого позитивного ефекту досягли – домовились до 1 березня щось там готувати. Перемога поруч, тобто, можна починати радіти.

23 лютого у Сочі закінчується Олімпіада…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України