Ніби від цього влада налякається та Янукович притвориться мертвим

До 1 березня, значить, вони повинні тільки підготувати якісь там зміни. Дійсно, а чому б не до 1 червня чи 1 вересня? Байдуже на людей, що загинули. Байдуже на покалічених. Байдуже на зниклих. Байдуже на ув’язнених. Байдуже на всіх. 

Трійця з “опозиції” так гарно плюють у мікрофон і так цинічно та нахабно забувають про те, що кажуть.

Перемовини, знову перемовини, ще раз перемовини, відкриття-закриття-відкриття-закриття ВР, на якій ні нічогісінького корисного не робиться, мирні марші навколо урядового кварталу (ніби від цього влада налякається та Янукович притвориться мертвим), співання гімнів (святе діло, але нульовий результат у боротьбі не зникає), суцільні бла-бла-бла у студіях, ток-шоу, вам не набридло це?

До 1 березня… Конституція 2004 року, яка важлива зараз справа, якщо усе одно, більшість у парламенті залишиться за ПР. Де умова відставки Януковича? Де умова відставки Захарченка? Де хоч один покараний беркутівець? Де хоч одна постать з цієї банди біля могил тих, хто загинув? Де це все та багато іншого?

Ніде. Воно їм і не потрібно. В них свої плани та завдання, в яких ми, прості люди, займаємо ролі засобів для досягнення мети. Зате, як приписати собі врятування Булатова – Порошенко, кличко та ніші тут як тут. Зате, як вигнати союзників з адмінбудівлі – Свобода тут як тут. Зате, як сказати рішуче налаштованому народу “Тихіше, тихіше, ми все порішаємо” – всі вони тут як тут.

Ну а що, скажете ви, вони неправі? Та праві, звісно, он якого позитивного ефекту досягли – домовились до 1 березня щось там готувати. Перемога поруч, тобто, можна починати радіти.

23 лютого у Сочі закінчується Олімпіада…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

One comment

  1. Марiйка

    Ха ха ха!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh