Техно

«Нібіру закриває Сонце»: Спецслужб закривають сонячні обсерваторії по всьому світу

Планета X могла бути виявлена всіма дослідними центрами, які займалися вивченням Сонця під одним і тим же кутом, вважають експерти.

7 вересня 2018 року наукова громадськість була розбурхана новиною про загадкову евакуації сонячної обсерваторії Sunspot в штаті Нью-Мексико, США. Заходи проводилися в екстреному порядку співробітниками ФБР, які, за деякими даними, покарали негайно покинути будівлю працівникам станції, а також оточили розташоване поруч поштове відділення. Вхід на територію дослідного центру було перекрито і всередину не могли потрапити навіть досвідчені вчені, які пропрацювали тут десятки років.

«Нибиру заслоняет Солнце»: Спецслужбы закрывают солнечные обсерватории по всему миру

Конспірологи тієї ж годину почали шукати відповіді на безліч запитань, які породили дії американських спецслужб. Тім більше, що керівництво ФБР ніяк не пояснило свої дивні дії. Ряд уфологів висловили думку, що в розпорядженні влади США не інформація про те, що загадкова планета Нібіру і її мешканці почне атаку на Землю саме з Sunspot. Багато підтримали цю версію, тим більше, що вона пояснювала, чому евакуація потрібна не тільки обсерваторії, альо прилеглим до неї установам.

Уфологи були ще більше здивовані, коли дізналися про досить дивний збіг. В той же день, коли пройшла евакуація Sunspot, спецслужб по всьму світу масово закривають сонячні обсерваторії, які «дивляться» на Сонці під одним кутом.

Мова йшла про об’єднання об’єкти AXIS 232D в Сіднеї, Австралія, SOAR в Чилі, телескоп BRT Tenerife в Іспанії, обсерваторії Мауна-Кеа при Гавайському університеті Хіло, обсерваторія «Canada-France-Hawaii» на Гаваях, обсерваторія JAT в Фэрлесс Хілс, штат Пенсільванія.

Оскільки довге мовчання починало виглядати підозрілим, влада вирішила прокоментувати подію. У NASA, зокрема, заявили, що виною всьому потужний спалах на Сонці, яка могла вивести з ладу обладнання на станціях. Саме тому була проведена евакуація персоналу.

«Нибиру заслоняет Солнце»: Спецслужбы закрывают солнечные обсерватории по всему миру

У тієї ж годину відкритим залишається питання, навіщо до рядових подій залучалися спецслужб? На думку уфологів, пояснення NASA виглядає непродуманим і навіть безглуздим. Насправді ж той факт, що відразу сім обсерваторій по всьму світу, які «дивилися» на Сонці під певним кутом, були закриті, каже, як считают дослідники про те, що наближається до Землі Нібіру затуляє світило.

Цей факт міг бути розкритий як вченими під час спостережень, так і веб-камерами, з яких ведеться трансляцій на кожній з обсерваторій. У підсумку, уфологи впевнені, розкрилося два факти. Перший – Планета X насправді існує і наближається до Землі. І другий – влада обізнані про загрозу і всіма силами намагаються приховати цю інформацію від громадськості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України