Авторські статті

Експерт: протести в Росії не можуть переростуть в Майдан

У Росії почастішали протестні акції, але поки вони ще не можуть перерости в справжній Майдан. Така думка прозвучала від українського експерта з міжнародних відносин Максима Ялі.

Він зазначив, що з точки зору масовості останні мітинги в Росії були нечисленними, і вони не призведуть до радикальних змін нової влади. «Але в той же час цей процес свідчить про те, що існує певний прошарок суспільства в Росії, незадоволений діями влади. Передусім, це молоді люди», – зазначає експерт. За його словами, дії Володимира Жириновського, який побивши на мітингу одного з учасників, є наочним діагнозом російської правлячої верхівки, особливо того, як вона реагує на протестні настрої, на людей, що виступають проти влади.

«Сучасний російський правлячий клас відірваний від решти суспільства, він не приймає критику і звик загрожувати переслідуваннями», – підкреслив експерт. Нагадаємо, що масові протестні акції проходили в Росії 9 вересня, в день єдиних виборів по країні. Повідомлялося про сотні затриманих. У декількох містах поліцейські затримували підлітків і пенсіонерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України