«Нібіру входити в атмосферу Землі»: Пророцтво Нострадамуса про Армагеддон в 2018 році збувається

Сьогодні вранці Планета Х атакувала наш «дім», залишивши в небі криваві «опіки». У будь-який момент може початися апокаліпсис для людства, як і обіцяв великий пророк.

Лякає і одночасно красиве космічне видовище є запам’ятав очевидець зі Швеції. Якщо вірити офіційній науці, то сенсаційні конспірологічні кадрі – звичайне гало незвичайних розмірів, якщо прислухатися до уфологам, то можна несподівано для себе дізнатися, що смертоносна «Зірка смерті» Нібіру вже входити в атмосферу Землі, залишаючи в небі апокаліптичні «опіки». Цього разу на боці прихильників шумер не тільки голослівні припущення, але і пророцтво легендарного Нострадамуса про Армагеддон в 2018 році.

Невтішні для людства прогноз нібито збувається, атака Нібіру в самому розпалі, і в світі, можливо, вже є перші жертви «кінця світу». Паніка охопила не тільки Європи і США, якщо вірити американцям, то сам Володимир Путін злякався Судного дня і вже покинувши Землю.

Примітно, Нострадамус бачив у смерті людства провину самого людства, а точніше, розв’язків язану ним ядерну Третю світову війну. Армагеддон через Нібіру більше вписується в пророцтво американського вченого Джеймса Хансена, який вважає, що наш «дім» загине під натиском природних катаклізмів, які, в свою чергу, може забезпечити нам Нібіру. Глобальне потепління досягне піку в 2018 році і настане Всесвітній потоп, які Хансен, а його менш кваліфіковані колеги називають Планету Х найефективнішим «разогревателем» Землі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh