Техно

«Нібіру входити в атмосферу Землі»: Пророцтво Нострадамуса про Армагеддон в 2018 році збувається

Сьогодні вранці Планета Х атакувала наш «дім», залишивши в небі криваві «опіки». У будь-який момент може початися апокаліпсис для людства, як і обіцяв великий пророк.

Лякає і одночасно красиве космічне видовище є запам’ятав очевидець зі Швеції. Якщо вірити офіційній науці, то сенсаційні конспірологічні кадрі – звичайне гало незвичайних розмірів, якщо прислухатися до уфологам, то можна несподівано для себе дізнатися, що смертоносна «Зірка смерті» Нібіру вже входити в атмосферу Землі, залишаючи в небі апокаліптичні «опіки». Цього разу на боці прихильників шумер не тільки голослівні припущення, але і пророцтво легендарного Нострадамуса про Армагеддон в 2018 році.

Невтішні для людства прогноз нібито збувається, атака Нібіру в самому розпалі, і в світі, можливо, вже є перші жертви «кінця світу». Паніка охопила не тільки Європи і США, якщо вірити американцям, то сам Володимир Путін злякався Судного дня і вже покинувши Землю.

«Нибиру входит в атмосферу Земли»: Пророчество Нострадамуса об Армагеддоне в 2018 году сбывается

Примітно, Нострадамус бачив у смерті людства провину самого людства, а точніше, розв’язків язану ним ядерну Третю світову війну. Армагеддон через Нібіру більше вписується в пророцтво американського вченого Джеймса Хансена, який вважає, що наш «дім» загине під натиском природних катаклізмів, які, в свою чергу, може забезпечити нам Нібіру. Глобальне потепління досягне піку в 2018 році і настане Всесвітній потоп, які Хансен, а його менш кваліфіковані колеги називають Планету Х найефективнішим «разогревателем» Землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України