Вчені визнали неминучість загибелі Землі

Вчені давно з’ясували, що в космосі є безліч об’єктів, які можуть стати причиною загибелі інших планет. Наприклад, чорні діри, астероїди, вибуху наднових, гравітація білих карликів, електромагнітні шторми та інше, але нещодавно астрономи відкрили один з найбільш небезпечний явищ у Всесвіті – планети-вампіри, які перетворюють найближчих сусідів в зомбі. Планета-вампір це космічний об’єкт, який раніше був звичайною планетою, але з часом його сила гравітації наблизила до нього іншу меншу планету, яка стала супутником.

Планета-вампір впливає на супутник своєю силою гравітації і висмоктує з нього життя. В процесі планета-вампір отримує енергію, завдяки якій вона продовжує рости і розвиватися, а вісь супутник вмирає і перетворюється в зомбі. Коли зомбі остаточно помре він перетвориться в залізна куля, який завдяки гравітаційним силам планети-вампіра буде обертатися все швидше і накопичувати абсолютно нову енергію. Одного разу енергія переповнить залізне ядро і зомбі вибухне, зруйнувавши всі планети поблизу.

Після відкриття вченими планет-вампірів стало очевидно, що Нібіру також з числа таких планет. Вона наблизилася до Землі на небезпечно близьку відстань і її гравітаційне поле вже встигло накоїти на Землі чимало бід. Землетруси, цунамі, урагани, виверження вулканів та інші катаклізми експерти вважають наслідком її появи. Навіть на Сонці з’явилися гігантські корональні діри-за яких полярне сяйво видно аж до екватора, але це не головне. Нібіру – вампір, який висмоктує не лише енергію Сонця, але і Землі. Конспірологи вважають, що Земля найближчим часом втратить частину своєї маси і тоді вона стане супутником Нібіру. Так буде продовжуватися, поки Земля не стане одним з космічних зомбі, а потім вибухне.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Новий смартфон DOOGEE S90 б’є нові рекорди продажів на Kickstarter

Новий DOOGEE S90 — смартфон 5 в 1 продовжує шокувати користувачів своєю універсальністю. Компанія DOOGEE ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh