Вчені визнали неминучість загибелі Землі

Вчені давно з’ясували, що в космосі є безліч об’єктів, які можуть стати причиною загибелі інших планет. Наприклад, чорні діри, астероїди, вибуху наднових, гравітація білих карликів, електромагнітні шторми та інше, але нещодавно астрономи відкрили один з найбільш небезпечний явищ у Всесвіті – планети-вампіри, які перетворюють найближчих сусідів в зомбі. Планета-вампір це космічний об’єкт, який раніше був звичайною планетою, але з часом його сила гравітації наблизила до нього іншу меншу планету, яка стала супутником.

Планета-вампір впливає на супутник своєю силою гравітації і висмоктує з нього життя. В процесі планета-вампір отримує енергію, завдяки якій вона продовжує рости і розвиватися, а вісь супутник вмирає і перетворюється в зомбі. Коли зомбі остаточно помре він перетвориться в залізна куля, який завдяки гравітаційним силам планети-вампіра буде обертатися все швидше і накопичувати абсолютно нову енергію. Одного разу енергія переповнить залізне ядро і зомбі вибухне, зруйнувавши всі планети поблизу.

Після відкриття вченими планет-вампірів стало очевидно, що Нібіру також з числа таких планет. Вона наблизилася до Землі на небезпечно близьку відстань і її гравітаційне поле вже встигло накоїти на Землі чимало бід. Землетруси, цунамі, урагани, виверження вулканів та інші катаклізми експерти вважають наслідком її появи. Навіть на Сонці з’явилися гігантські корональні діри-за яких полярне сяйво видно аж до екватора, але це не головне. Нібіру – вампір, який висмоктує не лише енергію Сонця, але і Землі. Конспірологи вважають, що Земля найближчим часом втратить частину своєї маси і тоді вона стане супутником Нібіру. Так буде продовжуватися, поки Земля не стане одним з космічних зомбі, а потім вибухне.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh