Авторські статтіТехно

NFC-мітка зможе визначити несвіжий продукт

Проект був створений Китаєм і США. Завдяки спеціальним датчикам з’явиться можливість правильно вибирати їжу, без шкоди для здоров’я.

На чолі з Гуйхуа Ю з Техаського університету в Остіні була створена NFC-мітка. Завдяки подарованій їй чутливості, вона зможе визначити несвіжий продукт прямо на смартфоні.

Суть винаходу в зміні полімером своїй електропровідності, що виникає при появі біогенних амінів і аміаку. Тобто, додаток з допомогою «розумної» мітки розпізнає процес гниття продукту. Вчені провели дослід на різних видах м яса, які утримували 20 годин за температури 30 градусів. Вдалося з’ясувати, які зміни датчика мінімальні з рибою – 100%, у курки максимальна – 500%.

NFC-метка сможет определить несвежий продуктДослідження показало чутливість до всіх газів. Наприклад, апарат відчуває 225% аміаку, всього 17% кадаверину і путресцина 46%.

Технології NFC давно використовуються для «розумного» будинку. Вже розробляються проекти, щоб з допомогою смартфона керувати машиною, світлом в будинку, дверима.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.