Яценюк запропонував свою ідею нової Конституції з відмовою від федералізації і закріпленням курсу в ЄС і НАТО

Під час презентації свого «нового курсу» Тимошенко задала тон у політиці, торкнувшись серйозної теми – змін до Конституції і зміни форми правління. Прийшов час висловитися про зміни в Конституцію Арсенія Яценюка. Самий головний “меседж” – це ЄС і НАТО – курс незмінний. Заборона на федералізацію, як блокування давньої мрії Кремля по дроблення України та точка в аграрному питанні з закріпленням не тільки прав, але й статусу фермерів в Основному Законі. На тлі пафосних заяв і красивих гасел поки що Яценюк видав першу системну і реальну пропозицію. Про це у своєму блозі пише український політолог і журналіст Кирило Сазонов.

Він зазначає, що взагалі Основний Закон змінювати пропонують не перший і не останній раз. Але часто як у загальному, «взагалі», дійсно на рівні гасел або теоретичних досліджень з красивими термінами без практичного наповнення. У форматі – зробити так, щоб усім було добре. Можна внести кілька дуже гарних і абсолютно безглуздих пунктів. Для піару відмінно, на реальності ніяк не позначається. Якщо відкинути ідею піару, але змінювати Конституцію дійсно потрібно, але не на догоду комусь зараз, а з прицілом на розвиток України. Виходячи з тих проблем, які сьогодні очевидні.

Кирило Сазонов підкреслює, головна проблема в тому, що є нездійсненні і неможливі до виконання пункти. Двояке тлумачення деяких статей. Брали за ніч, потім кілька разів виправляли – звичайно, реальність не скрізь гармонує з текстом, але, якщо братись, то так, як пропонує Яценюк. Тільки практичність та реалізм. Розуміння, що ми маємо і що хочемо отримати, з поправкою на наші можливості і ресурси.

Comments

0 comments

One comment

  1. Яка може бути довіра до брехуна-крадія?На нари і хай стіну добудує, або поверне вкрадене

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh