Авторські статтіТехно

Неврологи розповіли, як подолати наслідки розставання з коханим

Наукові співробітники університету Колорадо, вимірюють неврологічні та поведінкові фактори, що вивчили стан мозку після стресу. Емоційний стрес у людини може відбуватися навіть через розставання з коханою людиною. Для того щоб позбутися цього, фахівці радять просто вірити в краще.


Неврологи акцентували увагу на тому, що розставання з партнером негативно позначається на емоційному стані людини. Не кожен може швидко повернутися до колишнього способу життя. Щоб швидше прийти в норму, фахівці радять концентруватися на хороших промовах. Можна навіть їсти улюблені страви, з якими пов’язані позитивні спогади. Більше 10 років учені вивчали соціальну біль і спооби її формоутворення. Результати спостережень показали, що плацебо робить сильний вплив на людину і позначається на його активності в суспільстві.

ІЗ-за цього з’являється хвороба Паркінсона і фізичні недуги. За результатами дослідження стало ясно, що для повернення до нормального способу життя досить змусити свій мозок акцентуватися на іншому суб’єкта суб’єкті. Неврологи університету Колорадо продовжать вивчати цю недугу та її формоутворення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.