Життя

Нетерпимі і складні: з якими чоловіками-Зодіаками непросто вжитися

Тільки на перший погляд такий характер може здатися привабливим

Саме з нижчепереліченими знаками найскладніше представницям прекрасної статі побудувати гідні відносини. Всьому виною – норовливий характер.

Який тільки на перший погляд може здатися привабливим. Насправді він відбиває бажання серйозних відносин на корні!

Овни

Немає нікого складніше за характером, ніж представників цього сузір’я. Ці чоловіки зводять жінок з розуму при знайомстві. Але, вивчивши характер Овном, дамам варто відразу бігти в усі чотири сторони. Щаслива з Овном може бути тільки жінка неймовірного терпіння, мудрості і розуму. Яка не буде зазіхати на особистий простір своєї другої половинки.

Козероги

Почесне друге місце в нашому не найприємніше для чоловіків рейтингу займають якраз Козероги. У цих представників сильної статі розрахунок присутній у всьому. Здається, що ці чоловіки просто не вміють любити. Якщо вони вибрали певну жінку, значить, вона потрібна йому виключно з корисливих мотивів. Приборкати Козерога можна тільки завдяки своїм кулінарним здібностям. Вісь, у кого шлях до серця лежить через шлунок, так це у нього.

Раки

Незрозуміло, як Ракам вдається постійно вганяти в депресію своїх других половинок. Вони створюють проблеми на рівному місці. Постійно тероризують жінок. Розмістити на «мозолі». Відносини з ними, напевно, будуть не з кращих.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України