Новини

Необхідні товари для дітей: поради вибору для батьків

Скоро 1 вересня, усі збирають приладдя до школи, а для батьків першокласників настав особливо важливий період. Оскільки малюки вперше переступають поріг школи, їм необхідно придбати усе необхідне, що знадобиться для відмінного навчання. На сайті https://www.chadoshop.com.ua/ можна знайти усе – від канцелярії до одягу за доступними цінами. Дитячі товари в інтернет-магазині “Чадо” якісні, надійні, корисні, яскраві на вигляд, а ще з гарантією оперативної доставки. Ваша дитина точно буде у захваті від покупки. Проте перед тим як зробити замовлення потрібно знати список предметів та одягу, що знадобиться малюку в навчанні, тим самим зекономити й не купити зайвого.

Канцелярські товари для початкових класів

Щоб дитина могла відвідувати заняття і працювати на уроці, батькам слід придбати такі товари, як:

  • портфель;
  • зошити в клітинку, косу лінію;
  • альбом чи папка для малювання;
  • ручки, олівці, лінійка, гумка, точилка, пенал;
  • кольоровий папір, картон, ножиці, клей, фломастери;
  • пластилін, дощечка, ніж для нього;
  • папка для зошитів, підставка під підручники.

Корисні поради батькам

Серед усього списку найважливішим є портфель, адже неправильний його вибір може призвести до проблем зі спиною дитини. Фахівці радять звертати увагу на:

  • середні за розміром портфелі, вони не повинні заважати дитині під час ходи чи бути нижче попереку;
  • вироби з ортопедичною спинкою;
  • моделі зі шлейками, що регулюються стосовно зросту малюка.

Далі слід звернути увагу на зошити. Рекомендовано обирати зошити з нейтральними обкладинками, вони не повинні були яскравими чи містити гарні малюнки. Ідеальний варіант зошитів – зелені з простим дизайном на 12-18 аркушів. Сміливі та яскраві малюнки відволікають дитину від навчального процесу, і замість того щоб працювати разом з однокласниками, вона буде розглядати свій гарний зошит.

До уроку малювання та трудового навчання також необхідно підготуватися. Якщо ви не знаєте, що краще придбати: альбом чи папку для малювання, вчителі радять обирати перший варіант. Адже в альбомі малюнки дитини зберігаються разом і їх неможливо загубити, а роботи, що зберігаються в папці, можуть з легкістю випасти.

Купуючи ножиці, батьки повинні обирати такі моделі, щоб добре різали та були безпечними для дитини та оточення. Не слід купувати дорогі яскраві ручки, навпаки обирайте найпростіші, бо якість такого канцелярського приладдя не поступається найяскравішим, а вартість буде нижчою. Також чим простіша ручка, тим зручніше нею буде писати.

Папка для зошитів – один із важливіших предметів у портфелі першокласника. Вона зберігає речі чистими, рівними та охайними, вони не зминаються під підручниками, на них не перетече ручка. Перед уроком дитині буде легше знайти потрібний зошит, а не витрачати купу часу на цей процес.

Зберігати ручки, олівці, гумки, точилки та лінійки краще у м’якому пеналі, який не буде створювати додатковий об’єм у портфелі.

Ще одним необхідним пунктом є одяг першокласника. У гардеробі дитини повинні бути: шкільна форма, спортивний костюм і взуття (основне, спортивне та “змінка”). При виборі одягу звертайте увагу на те, що дитина росте і наступного року форма можливо буде вже замала, тому не слід купувати занадто дорогі комплекти. Віддавайте перевагу натуральним матеріалам та класичним моделям.

Дитячий магазин “Чадо” має в наявності усі приладдя, що відповідають вимогам якості та безпеки, тому ви можете сміливо заказувати все необхідне у нас. Завітайте в інтернет-магазин дитячих товарів www.chadoshop.com.ua та замовляйте речі, що не тільки сподобаються вашій дитині, а й принесуть їй користь у навчанні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України