Авторські статті

Необхідно обережніше ставитися до утворення великих повстанських об’єднань і організацій

Більше покладатися на стихію. Бо всі успіхи останнього часу були досягнуті не розрахунками і планами вождів, але стихійним обуренням і спонтанною самоорганізацією. Нам не потрібна одна організація. Нам потрібні десять тисяч організацій. 

Керівництво великих об’єднань майже завжди неуникнено схильно до компромісу з парламентською опозицією й опосереджено через неї з режимом. 

Ми ніколи не маємо забувати, що інтереси опозиції протирічать прагненням повстанської стихії. Парламентська опозиція не може представляти повстанців ні перед режимом, ні перед Заходом.

1. Захід зацікавлений в досягненні компромісу між опозицією та Януковичем, де Янукович піде на значні, випереджаючі поступки, можливо, навіть полишить посаду під гарантії недоторканості надані опозицією та США.

2. Опозиція зацікавлена в тому, щоб повстання перетворити на протест. Треба зауважити, що досі опозиція користувалася з тих дій натовпу проти яких виступала. Янукович перемовляється з опозицією, пропонує свої поступки саме тому, що люди не слухаються опозиції.
Проте, якщо повстання продовжиться, опозиція перетвориться з вимушеного союзника повстанців на вимушеного союзника Януковича. Все повернеться до природнього стану: коли опозиція зустрічає революцію, вона кличе міліцію.

Коли опозиція говорить про “зміну системи” вона має на увазі всього лише повернення попередньої редакції конституції та косметичне покращення виборчого законодавства. Не варто забувати, що за попередньої редакції нас теж ув’язнювали.

3. Повстанці стихійно прагнуть:

а) здійснення суспільної помсти над всіма хто здійснював репресії, починаючи від Януковича і завершуючи судовою секретаркою, яка передруковувала тексти постанов.
б) придушення всієї п’ятої колони Кремля – добкіних, колесніченків та інших.
в) амністії не лише всіх повстанців, але й тих хто готував повстання і був ув’язнений до його початку (Віталія Запорожця, Васильківських терористів, харківських патріотівців, тощо)
г) амністії всіх в’язнів (адже ми взагалі не віримо судам), окрім серійних вбивць і їм подібних. Справи цієї категорії в’язнів мають бути переглянуті новими повстанськими судами.
д) скасування не лише останніх “диктаторських” законів, але й всіх репресивних законів минулих років.
є) утворення повстанських органів влади, яке нині здійснюється на майдані (ближче до Грушевського) та в захоплених адміністраціях, має бути продовжене. Ці органи мають функціонувати й після повалення режиму, парадельно до місцевих виконкомів та уряду.
ж) звільнення з посад всіх суддів, прокурорів та працівників МВС й заміни їх на нових за грузинським зразком.
з) також мають бути здійснені всі логічні першочергові зміни, які не викликають сумнівів, як то децентралізація правоохоронних органів, перерозподіл бюджету на користь місцевих влад, тощо.

Слова “Україна” і “воля” мають стати синонімами.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

 1. Ну і по темі: хто зараз знає, де знаходяться оті активісти з правого сектору, які перші пішли на Грушевського 19 січня і започаткували там неконтрольовану ОО бійню? Об,єднана опозиція змушена була підтримати людей, але оберегти від насилля і смертей людей не мала можливості! А оті молоді підбурювачі-провокатори десь зникли, чому???

 2. Держава Україна скочується в прірву в першу чергу через корупцію,недолугу економічну політику Уряду Азарову ,що призвела до суцільного пограбування українського народу і зубожіння, неймовірності бідності простих людей! Впевнений, більшість протестуючих на майдани вийшли з надією на поліпшення економічної ситуації безпосередньо для себе і своєї сім’ї. Ми бачимо в першу чергу не політичний, а голодний бунт бідного люду! Знаю, що багато із активістів не можуть повернутись додому через відсутність роботи, грошей і засобів до існування на місцях їх проживання. Тому новий Уряд і нова Влада має почати саме з економічних реформ та створення робочих місць,- для молоді в першу чергу. Слід уже на місцях розробляти проекти виведення економіки з руїни, шукати гроші на їх реалізацію… Тільки максимальна зайнятість населення і власне товарне виробництво дозволить наповняти спустошені владоможцями Януковича місцеві бюджети, а уже дальше і центральні. Через бюджетну кризу потрібно скоротити держапарат в рази, не потрібні посади паразитів-бюрократів взагалі по мірі можливості ліквідувати, бо прокормити цю армію чиновників вже нема можливостей в Держави, а їх наявність в органах влади лише провокує безлад, протекціонізм і корупцію!

 3. Наступний крок – створення ревкомів

  Основна мета нашої революції – встановлення Закону, затвердженного на основі загально-людських цінностей – такого Закону, яким буде пишатися кожен украънець, як на Сході так і на Заході держави.

  Зміщення “донецьких” – питання вже не днів, а годин. Але ж усі ті, хто схвалював дії кліки Януковича(донецькі, луганські, дніпропетровські та харківські регіонали і комуністи), не зникнуть “як роса на сонці” – вони залишаться у своїх кабінетах, так само будуть паразитувати за рахунок платника податку, плетучи інтриги і оболванюючи народ на підконтрольних територіях.

  Логіка революційних подій диктує нам вимоги, першим пунктом якіх значиться люстрація.
  Та сама люстрація, про яку багато говорять як на Майдані в Київі, так і по містах та селах.
  Революціонери, які сьогодні борються на барикадах, прагнуть не просто до повалення фашистів з ПР, а до зміни системи влади, яка, на думку протестантів, повинна стати владою для людей, а не набором інструментів легалізації кримінальних капіталів, що належать 4% населення.
  Дозволимо собі висловити припущення, що Майдан не розійдеться після того, як Янукович буде усунутий: повстанці будуть домагатися створення і приведення в дію таких механізмів, які забезпечать контроль над великим капіталом.

  Треба визнати, що нам є за що дякувати Януковичу з компанією: вони, починаючи з 2004 року, сприяли зародженню та формуванню в Україні ідейної народноЇ опозиції. Зрозуміло, тут мова йде не про опозиційних політиків, а про простих українців, які готові зі зброєю в руках відстоювати своє право на гідне життя в совїй країні.
  Саме з представників цього середовища ідейних антагоністів будуть сформовані ревкоми, основне завдання яких – провести люстрацію на місцях.

  Ми закликаємо всіх товаришів по боротьбі сформулювати комплекс завдань, до вирішення яких необхідно буде приступати вже дуже скоро.

  Друзі, створення революційних комітетів – це необхіднійша міра, що диктується поточним моментом. Але в той же час – велика відповідальність.

  Слава Україні!

  Народний рух “Майдан”
  м.Лисичанськ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.