Авторські статті

Необхідно негайно закрити кордон із Росією та здійснити люстрацію

Треба негайно зупиняти ту вакханалію, яка під керівництвом Кремля відбувається в Україні. Необхідно негайно закривати кордони, аби в державу не проникала агентура. Слід негайно здійснювати люстрацію і викидати всю ту московську агентуру, якою впродовж останніх років просто “напічкували” правоохоронні органи, Службу безпеки України, керівництво місцевих органів влади. На цьому 14 березня 2014 року наголосив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, виступаючи перед парламентарями на початку сесійного засідання Верховної Ради України.

Зауважимо, що виступ очільника українських націоналістів стосувався трагічної події, яка сталася напередодні в Донецьку. Там 13 березня відбулась акція за збереження цілісности Української держави. Після акції сталася бійка між учасниками проукраїнського мітингу, яку спровокували завезені з РФ сепаратисти. В результаті троє українців загинуло, пів сотні госпіталізовано.

“Та ситуація, яка склалася на теренах Великої України, зокрема події, що відбулися напередодні в Донецьку, вимагає негайної реакції української влади, українського парламенту. Московська агентура, бойовики сьогодні перебувають у багатьох областях України. Наші донецькі активісти, свободівці надали інформацію про адреси перебування і прожиття бойовиків, завезених із Російської Федерації. Тих бойовиків, які вчора напали на мирний мітинг українців, донецьких патріотів, учасників акції, що хотіли показати: ми хочемо миру і політичного розв’язання конфлікту, ми не хочемо війни на теренах України”, – зазначив Голова ВО “Свобода”.

Водночас Олег Тягнибок наголосив, що під час подій у Донецьку правоохоронні органи бездіяли: “Правоохоронці, які, вочевидь, ще думають, що вони служать старій системі, відкрили коридор і пустили тих озброєних арматурою, “фінками” та иншими тюремними засобами бандюків, які, просто як свиней, різали людей.

Загинуло декілька донеччан. Серед загиблих – зарізаний тими бандюками керівник прес-служби Донецької обласної організації ВО “Свобода”, помічник-консультант народного депутата України Михайла Блавацького – Дмитро Чернявський. На превеликий жаль, медикам не вдалося його врятувати”.

“Треба негайно зупиняти ту вакханалію, яка під керівництвом Кремля відбувається в Україні. Необхідно негайно закривати кордони, аби в державу не проникала агентура. Слід негайно здійснювати люстрацію і викидати всю ту московську агентуру, якою впродовж останніх років просто “напічкували” правоохоронні органи, Службу безпеки України, керівництво місцевих органів влади. Ми вже знаємо, що є велика біда в нашій державі, але якщо ми зараз негайно не прореагуємо, то це стане великою трагедією для української нації і всього українського суспільства”, – заявив націоанліст.

Лідер ВО “Свобода” закликав депутатів парламенту вшанувати загиблих у Донецьку хвилиною мовчання. “Герої не вмирають!” – наголосив по її завершенні Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.