Нема виправдання сепаратистам, які чинили злочини проти свого народу і держави

Прирівнювання сепаратистів, які ненавидять Україну і чинять злочини під керівництвом спецслужб Росії, до активістів Майдану є свідомим посяганням на інтереси власної держави в умовах іноземної військової агресії.

Про це 20 квітня 2014 року заявив заступник Голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, народний депутат України Олег Панькевич, коментуючи заклики деяких парламентарів звільнити сепаратистів від кримінальної відповідальности. “Ясна річ, що так звані сепаратисти є виконавцями замовлення зовнішнього агресора, який має на меті розірвати нашу державу на шматки. Ми бачимо невиправдану агресію та насильство, заклики до формування окремих державних утворень і введення іноземних військ, зневагу до української держави та її державних атрибутів, численні випадки погромів і вандалізму. І серед “активістів” є громадяни Російської Федерації, які виявляють чи не найбільшу активність. Штучне створення сепаратистського руху є частиною загальної стратегії Росії загарбання України, знищення української держави. Якщо сепаратисти залишатимуться некараними, то буде складно зупинити російський сценарій в Україні”, – зазначив народний депутат. Олег Панькевич зазначив, що пом’якшення покарання можна передбачити лише для тих, хто не застосував зброю, добровільно її повернув, здався правоохоронним органам. А звільнення від кримінальної відповідальности може стосуватися тільки тих осіб, які не причетні до насилля, захоплення зброї, свідомої співпраці з ворожими агентами, до блокування наших військових об’єктів, зневажанням української символіки.

“Немає сенсу карати просто за думки, настрої чи участь у мітингах людей, які стали жертвою промосковської пропаганди. Але нема виправдання сепаратистам, які вчинили злочини проти своєї держави та народу”, – наголосив свободівець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh