Авторські статті

Ми не дозволимо повторити 2004 рік, коли бандитів не було покарано

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вимагає від Генеральної прокуратури України розслідувати причетність депутатів Комуністичної партії та Партії регіонів до повалення конституційного ладу та територіальної України. Переконані: не може бути жодних амністій чи індульгенцій для сепаратистів і посібників Януковича.

Про це заявив лідер ВО “Свобода”, кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок під час поїздки на Вінниччину 10 квітня 2014 року. Зазначимо, що цього дня очільник українських націоналістів мав зустріч із громадою міста Калинівка, а в ці хвилини зустріч відбувається з громадою міста Хмільник.

Під час зустрічі у Калинівці Олег Тягнибок наголосив, що КПУ і ПР – це антидержавні сили, які підіграють Кремлю та сепаратистам, стимулюючи російську агресію. Слід зауважити, що напередодні “регіонали” та комуністи наввипередки намагалися виправдати дії сепаратистів. Зокрема під час розгляду в парламенті проєкту закону про амністію “регіонали” пропонували ухвалити такий варіянт документа, який би звільнив від відповідальности сепаратистів. Окрім того, вони пропонували створити тимчасову комісію ВРУ, основною метою якої є уникнення покарання сепаратистам, зрадникам і посібникам Януковича. Водночас ватажок КПУ Петро Симоненко заявив, що на сході немає сепаратистів і терористів, а його партія підтримує вимоги заколотників.

“Ми не дозволимо повторити 2004 рік, коли бандитів не було покарано, – заявив лідер ВО “Свобода” – закономірно, що далі треба ухвалювати закон про люстрацію, який очистить владу, зокрема, і від тих, хто своїми вчинками сприяє сепаратистським діям на території суверенної держави. Особи, незважаючи на те, чи вони народні депутати, чи олігархи, які посягають на територіальну цілісність повинні бути притягнуті до відповідальности”, – наголосив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України