Нехай знають негідники – силу народного гніву не спинити!

“Наша енергія має бути відчутна не тільки на Печерських пагорбах чи в Межигір’ї, а й по цілому світу, бо ми стоїмо тут за свою землю, за свої родини, за кращий завтрашній день! Ми не вимагаємо чогось особливого – нам потрібна нормальна, справедлива й чесна українська влада. Зрештою, ми боремося за те, аби в Україні не було корупції, свавілля чиновників, а найголовніше – аби ми могли відчувати свою гідність і національну гордість, бо ми – на своїй, Богом даній землі!”.

Про це увечері 4 грудня 2013 року заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок, виступаючи на Майдані Незалежности в столиці.

Очільник націоналістів поінформував учасників протесту про те, що сьогодні, 4 жовтня, у столиці України було розширено географію пікетувань. Крім того, рішенням сесій міськрад у 4-х обласних центрах – Львові, Тернополі, Івано-Франківську й Луцьку оголошено страйки.

“Наше завдання – щоби кожен день у місцевих радах, навіть там, де наші опозиційні представники не мають більшости, вони змушували депутатів цих рад ухвалювати необхідні рішення. Нам треба підняти на протест Велику Україну і голосно заявити: “Банду – геть!”. Нині ми пікетували Кабмін, і вони, боячись народу, ще з четвертої години ранку позвозили технічних працівників, а міністри туди прокрадалися як ті щури – через метро, якісь таємні підземні переходи. Вони навіть засідання проводили не в тому приміщенні, де завжди”, – зазначив Олег Тягнибок.

Свободівець наголосив: розмови із владою вести не можна, аж поки не буде покарано бандитів у погонах, які били мирних пікетувальників та топили Майдан Незалежности в крові, доки не буде покарано міністра внутрішніх справ та всіх його підлеглих, які віддавали криваві накази: “Їх має буди покарано за злочин. Можливо, вони гадають, що ми відступимо та забудемо це свавілля – ні, не забудемо і покараємо! Нині відбулося пікетування Міністерства внутрішніх справ: кажуть, там узагалі нікого не було. І поховалися – значить, бояться людей!.. А коли декілька тисяч прийшли пікетувати Шевченківський суд, де розглядали справу проти патріотів, у суддів аж затряслися руки. Це означає тільки одне – нам треба продовжувати пікетування, потрібно не давати їм жити й вільно дихати. Кожен із них має знати – земля горітиме в них під ногами! І тільки це є запорукою нашої перемоги!”.

Олег Тягнибок заявив: українці припинять протести тільки тоді, коли буде відставка Януковича, відставка уряду Азарова й новий парламент, тобто повне перезавантаження влади; також має бути покарано злочинців у погонах.

“Окрім цього, зараз уже недостатньо оголосити дострокові вибори президента і парламенту – зараз потрібний инший закон про вибори. Навіщо нам нові вибори, коли влада далі фальшуватиме їх? Ми повинні отримати народну владу, а буде вона лише тоді, коли зникне адміністративний тиск і не будуть використовувати міліцію, СБУ, прокуратуру у своїх підлих цілях”, – підкреслив очільник націоналістів.

Олег Тягнибок також оголосив імена та прізвища новітніх політв’язнів Евромайдану, які прийшли протестувати за краще життя, за вільну европейську Україну. Отже, нині ув’язнено на 60 діб патріотів: Віталія Благодарного, Олега Матяша, Романа Біленького, Олександра Солоненка, Ярослава Притуленка, Юрія Болотова, Олександра Остащенка, Миколу Лазаревського, Єгора Привіра, Валерія Гарагуца, Владислава Загоровка, Сергія Мужненка, Георгія Черевка.

“Це тринадцять в’язнів, яких карають за участь в Евромайдані. Нам треба розпочати пікетування домівок тих суддів, які кидають за ґрати патріотів, пікетування домівок тих нелюдів у погонах, які до пів смерти забивали наших дітей тільки за те, що вони хочуть жити у цивілізованій країні. Нехай ця влада знає, що ми звідси не підемо, допоки не буде виконано наших вимог. І ми стоятимемо до кінця. Хай знають негідники: або ми – або вони, шляху назад нема. Бо ми боремося за святу справу, саме тому ми переможемо!”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh