Авторські статтіНовини з Австрії

Негода в Австрії: один чоловік загинув. Відео

У вівторок більшу частину Австрії накрив грозовий фронт. Разом з ним прийшли грози, зливи і град. Негода пройшлася по Австрії від Нижньої Австрії до Штирії, Форарльберга і Бургенланда.

Грозовий фронт у вівторок над столицею Штирії був скороминущим. Всього кілька хвилин сильних злив, ураганного вітру доставили чимало робіт пожежним і аварійним службам. Було зареєстровано близько ста до п’ятдесяти екстрених викликів за півтори години.

Як повідомляється, пориви вітру ламали гілки дерев і самі стовбури, які падали на лінії електропередач, порушуючи енергопостачання в будинках і будівлях, а також заважали руху електротранспорту. Незважаючи на те, що влада Граца наклали заборону на відвідування міського парку і попередили людей про необхідність триматися подалі від дерев і рекламних конструкцій, в парку все ж стався інцидент, що закінчився трагічною загибеллю людини. За наявною інформацією, зломлене поривом вітру дерево впало на людину, який в результаті отримав смертельну травму.

За повідомленням Energie Steiermark, близько 500 підстанцій було тимчасово відключені або припинили свою роботу в результаті розгулу стихії. Близько 14 тисяч домашніх господарств залишилися без електрики. До настання темряви в 9,5 тисяч домоволодінь електрика так і не надійшло, не функціонували близько 250 підстанцій.

Штормовий вітер, зливи і град обрушилися на Нижню Австрію. Були затоплені десятки підвалів, дороги, розмиті полів з сільськогосподарськими культурами. В окрузі Нойнкірхен оголошено надзвичайний стан. Жителі комуни Otterthal за допомогою пожежних покидали свої будинки, які виявилися затопленими. Влада округу вжили заходів для тимчасового розселення потрапили у скрутне становище людей. Надзвичайна ситуація торкнулася практично всі муніципалітети округу. На боротьбу зі стихією і боротьбі з нею вийшли сотні людей, включаючи всі аварійні служби і простих жителів, які використовували сотні мішків з піском, щоб запобігти затоплення будівель.

В Кремсі затоплені десятки підвалів і доріг. Рівень води досягала в деяких місцях 40 сантиметрів. Частина доріг була перекрита для руху.

Аналогічна ситуація склалася в центральній частині та на півдні Бургенланда (Оберпуллендорф, Дойчкройц) і Форарльбергу (Kleinwalsertal), де через небезпеку сходження зсуву була закрита одна з доріг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України