Негода в Австрії: один чоловік загинув. Відео

У вівторок більшу частину Австрії накрив грозовий фронт. Разом з ним прийшли грози, зливи і град. Негода пройшлася по Австрії від Нижньої Австрії до Штирії, Форарльберга і Бургенланда.

Грозовий фронт у вівторок над столицею Штирії був скороминущим. Всього кілька хвилин сильних злив, ураганного вітру доставили чимало робіт пожежним і аварійним службам. Було зареєстровано близько ста до п’ятдесяти екстрених викликів за півтори години.

Як повідомляється, пориви вітру ламали гілки дерев і самі стовбури, які падали на лінії електропередач, порушуючи енергопостачання в будинках і будівлях, а також заважали руху електротранспорту. Незважаючи на те, що влада Граца наклали заборону на відвідування міського парку і попередили людей про необхідність триматися подалі від дерев і рекламних конструкцій, в парку все ж стався інцидент, що закінчився трагічною загибеллю людини. За наявною інформацією, зломлене поривом вітру дерево впало на людину, який в результаті отримав смертельну травму.

За повідомленням Energie Steiermark, близько 500 підстанцій було тимчасово відключені або припинили свою роботу в результаті розгулу стихії. Близько 14 тисяч домашніх господарств залишилися без електрики. До настання темряви в 9,5 тисяч домоволодінь електрика так і не надійшло, не функціонували близько 250 підстанцій.

Штормовий вітер, зливи і град обрушилися на Нижню Австрію. Були затоплені десятки підвалів, дороги, розмиті полів з сільськогосподарськими культурами. В окрузі Нойнкірхен оголошено надзвичайний стан. Жителі комуни Otterthal за допомогою пожежних покидали свої будинки, які виявилися затопленими. Влада округу вжили заходів для тимчасового розселення потрапили у скрутне становище людей. Надзвичайна ситуація торкнулася практично всі муніципалітети округу. На боротьбу зі стихією і боротьбі з нею вийшли сотні людей, включаючи всі аварійні служби і простих жителів, які використовували сотні мішків з піском, щоб запобігти затоплення будівель.

В Кремсі затоплені десятки підвалів і доріг. Рівень води досягала в деяких місцях 40 сантиметрів. Частина доріг була перекрита для руху.

Аналогічна ситуація склалася в центральній частині та на півдні Бургенланда (Оберпуллендорф, Дойчкройц) і Форарльбергу (Kleinwalsertal), де через небезпеку сходження зсуву була закрита одна з доріг.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh