Майбутній iPhone буде дешевше попередніх моделей

Фахівці ризикнули припустити, скільки буде коштувати одна з нових моделей «яблучної» продукції. Смартфон стане більш доступним у порівнянні з попередниками.

На презентації нової продукції WWDC-2018 Apple вперше представила широкій аудиторії оновлення, які чекають iOS 12, tvOS 12 і інші операційні системи. Також спливла інформація про те, що для майбутніх моделей смартфонів компанія закупила на 20% менше деталей, ніж для попередніх. Експерти пояснюють це не чим іншим, як конкуренцією між провідними компаніями, що займаються виробництвом сучасних технологій. Вже багато розробників прошивають операційну систему так, щоб до неї входили всі потрібні програми, чим займаються і Apple: FaceTime, асистент Siri. Нагадуємо, що не всім користувачам бета-версії iOS припали до душі оновлення.

Ціна за останню модель iPhone – iPhone Х – становила 1000 доларів. Очікувана вартість майбутнього смартфона значно нижче 600 доларів. Тому прогнози фахівців попереджають про те, що бажаючим отримати смартфон дешевше з брендом «яблука» зробити це буде дуже непросто.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Петр Васильевич

    “Поэтому прогнозы специалистов предупреждают о том, что желающим получить смартфон дешевле с брендом «яблока» сделать это будет очень непросто.”

    Может быть “просто”…. Что-то явно с логикой у автора не то…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh