Авторські статті

Негода принесла біду: В Івано-Франківську обрушився міст

Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську стався обвал частини пішохідного мосту через негоду. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

У повідомленні наголошується, що сильні зливи в регіоні призвели до підвищення рівня води, що призвело до обвалення частини мосту на Набережній.

Марцінків звернувся до мешканців міста, закликаючи бути максимально уважними, та повідомив, що спеціалізовані служби вже на місці події.

Міський голова також додав, що відновлення пішохідного мосту здійснюватиметься Локомотиворемонтним заводом. Таким чином, буде вжито заходів для відновлення зруйнованої частини мосту.

Нагадаємо, внаслідок негоди на Прикарпатті у деяких населених пунктах піднявся рівень води. Це спричинило необхідність проведення евакуації.

Також у Києві сьогодні, 7 липня, пройшла сильна злива, внаслідок якої частина вулиць була затоплена. Крім того, негода призвела до затоплення Торгового центру Ocean Plaza.

Вчора увечері у столиці нашої країни також пройшла гроза. У різних районах міста відзначалися сильні пориви вітру та зливи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України