Недозволений піар регіоналів на адресних покажчиках

У Нікополі (Дніпропетровська область) Партія Регіонів розвісила на багатьох будинках міста адресні покажчики, на яких знаходиться фірмовий логотип партії. При цьому в Партії Регіонів стверджують, що таблички були виготовлені за свій рахунок.

«Ми витратили на це чималі кошти і вважаємо, що маємо повне право розмістити на табличках і свою символіку», – заявила заступник голови міської організації Партії Регіонів Валентина Сафонова!

При цьому вона зазначила, що на покажчики з бюджету не було витрачено ні копійки.

У той же час в ЗМІ підкреслюють, що за день до виборів на території країни забороняється будь-яка політична агітація. У разі ж, якщо покажчики з партійним логотипом залишаться висіти, це може загрожувати зривом виборів по всьому Нікополю.

У свою чергу люди, які не пітримують регіоналів, вже подякували їм за ці нові таблички з адресними показчиками та легенько прикрили їхню емблему, щоб не мозолила даремно очей.

На думку редакції це занадто використовувати агітаційну символіку на адресних показниках. Регіонали і надалі дозволяють собі неправомірні дії, невже це знову залишиться поза увагою правоохорончих органів і жодний суд не винесе покарання за даний вчинок?..

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh