Новини

Недозволений піар регіоналів на адресних покажчиках

У Нікополі (Дніпропетровська область) Партія Регіонів розвісила на багатьох будинках міста адресні покажчики, на яких знаходиться фірмовий логотип партії. При цьому в Партії Регіонів стверджують, що таблички були виготовлені за свій рахунок.

«Ми витратили на це чималі кошти і вважаємо, що маємо повне право розмістити на табличках і свою символіку», – заявила заступник голови міської організації Партії Регіонів Валентина Сафонова!

При цьому вона зазначила, що на покажчики з бюджету не було витрачено ні копійки.

У той же час в ЗМІ підкреслюють, що за день до виборів на території країни забороняється будь-яка політична агітація. У разі ж, якщо покажчики з партійним логотипом залишаться висіти, це може загрожувати зривом виборів по всьому Нікополю.

У свою чергу люди, які не пітримують регіоналів, вже подякували їм за ці нові таблички з адресними показчиками та легенько прикрили їхню емблему, щоб не мозолила даремно очей.

На думку редакції це занадто використовувати агітаційну символіку на адресних показниках. Регіонали і надалі дозволяють собі неправомірні дії, невже це знову залишиться поза увагою правоохорончих органів і жодний суд не винесе покарання за даний вчинок?..

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.