Forbes: Донецьк – найкраще місто для бізнесу. Львів – на третій позиції

Донецьк другий рік поспіль стає найпривабливішим для бізнесу містом в Україні.

«Рейтинг відображає привабливість українських міст для компаній, що працюють на споживчому ринку. Київ не увійшов у дослідження: – ми дивимося на регіони з точки зору інвестора зі столиці або іноземного інвестора», – пише видання.

Як зазначається, видання вибирало міста (з населенням понад 200 тисяч осіб) за сумарною кількістю балів, отриманих за п’ятьма групами показників, а саме – людський капітал, купівельна спроможність, інвестиційний клімат, економічна стійкість, інфраструктура і комфорт.

Другу сходинку рейтингу посіла Одеса, третю – Львів. На четвертому місці опинився Дніпропетровськ, а замикає п’ятірку найкращих для бізнесу міст – Харків.

У цілому містам в рейтингу є куди рости: за інтегральним показником лідер набрав тільки 85 балів зі 100 можливих, зазначає видання.

«Столиця Донбасу продовжує благоустрій, а наявність в ній штаб-квартир кількох найбільших працедавців країни служить магнітом для талантів з інших регіонів, включаючи Київ», – пише видання.

Як зазначається у рейтингу, Донецьку ще є, до чого прагнути в плані інфраструктури.

«Місто відстає від інших великих міст за кількістю торговельних площ на душу населення. Недобре йдуть справи з відкритістю для інвесторів і загальним бізнес-кліматом…», – йдеться у матеріалі.

Ще одне активне за змінами місто – Вінниця – піднялося в рейтингу на кілька сходинок. Вінниця – одна з лідерів за темпами зростання середньої зарплати і обсягів реалізації промислової продукції. У плані впровадження різних інновацій, у тому числі системи електронного управління, Вінниця може слугувати прикладом не лише для інших обласних центрів, а й для столиці.

«Правда, наявність Wi-Fi в трамваях не робить місто інфраструктурно привабливим. У Вінниці старий аеропорт, замало готелів та торгових площ», – пише видання.

ЗІК

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh