Новини

Forbes: Донецьк – найкраще місто для бізнесу. Львів – на третій позиції

Донецьк другий рік поспіль стає найпривабливішим для бізнесу містом в Україні.

«Рейтинг відображає привабливість українських міст для компаній, що працюють на споживчому ринку. Київ не увійшов у дослідження: – ми дивимося на регіони з точки зору інвестора зі столиці або іноземного інвестора», – пише видання.

Як зазначається, видання вибирало міста (з населенням понад 200 тисяч осіб) за сумарною кількістю балів, отриманих за п’ятьма групами показників, а саме – людський капітал, купівельна спроможність, інвестиційний клімат, економічна стійкість, інфраструктура і комфорт.

Другу сходинку рейтингу посіла Одеса, третю – Львів. На четвертому місці опинився Дніпропетровськ, а замикає п’ятірку найкращих для бізнесу міст – Харків.

У цілому містам в рейтингу є куди рости: за інтегральним показником лідер набрав тільки 85 балів зі 100 можливих, зазначає видання.

«Столиця Донбасу продовжує благоустрій, а наявність в ній штаб-квартир кількох найбільших працедавців країни служить магнітом для талантів з інших регіонів, включаючи Київ», – пише видання.

Як зазначається у рейтингу, Донецьку ще є, до чого прагнути в плані інфраструктури.

«Місто відстає від інших великих міст за кількістю торговельних площ на душу населення. Недобре йдуть справи з відкритістю для інвесторів і загальним бізнес-кліматом…», – йдеться у матеріалі.

Ще одне активне за змінами місто – Вінниця – піднялося в рейтингу на кілька сходинок. Вінниця – одна з лідерів за темпами зростання середньої зарплати і обсягів реалізації промислової продукції. У плані впровадження різних інновацій, у тому числі системи електронного управління, Вінниця може слугувати прикладом не лише для інших обласних центрів, а й для столиці.

«Правда, наявність Wi-Fi в трамваях не робить місто інфраструктурно привабливим. У Вінниці старий аеропорт, замало готелів та торгових площ», – пише видання.

ЗІК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.