Авторські статті

Не зрадьмо і не забудьмо тих, хто боровся за кращу, за Вільну Україну

Три місяці стійкості. Три зимових місяці безпрецедентного героїзму, немислимого в нинішньому продуманому і меркантильному світі. Три місяці запаморочливої ??історії, що пережила національне відродження, яке зараз міцне та єдине, як ніколи до цього. Нещодавно ще здавалось, що цей бандитський режим не реально повалити. Але Майдан подарував нам сюжет в якому добро торжествує над злом.

Брати, чи знаєте, що сьогодні мало світити сонце, але небо вкрилося хмарами і заплакало гіркими сльозами. Якби могло стогнати, то, напевне, мого голосу б не було чути. Господь дав вам велику любов до України, слово та мудрість. І ви це все проявили. Ви добровільно зволили стати жертвою, щоб нам завтра було жити краще. Вони думали, що вас здолають, але насправді ви повернувся переможцем. Ваші ім’я буде записано не лише на небесах, але й в нашій світлій пам’яті.

У ці буремні для нашої держави часи, вороги намагаються ще більше розхитати ситуацію, заявляючи про необхідність відділення Криму від України та приєднання півострову до сусідньої держави.

Ми вважаємо, що Крим, Донецьк та Луганськ – це ніяка не “русская зємля”, а повноправна адміністративно-територіальна одиниця Української держави. Більше того, на нашу думку, Крим має бути позбавлений статусу автономії, яким його посадовці зловживають, та перетворений у Кримську область.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Все правильно – Україна є соборна, єдина, унітарна.
    Якщо московитам хочеться шматочок ласого – нехай відкусять у Антарктиди.

  2. Ми вважаємо, що Крим, Донецьк та Луганськ
    I хто це – вы? Треба питати людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.