Життя

Не дивуйтеся, якщо Всесвіт видалить з вашого життя деяких людей у ​​відповідь на прохання про зцілення

Вона посилає вам знаки, про які ви просили, і дає відповіді, яких ви так чекали.

Не дивуйтеся, якщо у відповідь на ваші молитви про зцілення Всесвіт почне прибирати з вашого життя людини за людиною. Не дивуйтеся, коли зовсім випадково почнете впізнавати правду про цих людей. Не дивуйтеся, якщо люди будуть змінювати вам, засмучувати або підводити вас, тому що це означає тільки одне – Всесвіт почула вас і відповідає на ваші молитви. Таким чином вона посилає вам знаки, про які ви просили, і дає відповіді, яких ви так чекали.

Не дивуйтеся, якщо Всесвіт змінить ваше серце, коли одного прекрасного ранку ви прокинетеся і більше нічого не відчуєте до якоїсь людини або інтуїція змусить вас перестати довіряти певним людям. Не дивуйтеся, якщо не зможете зрозуміти, що сталося і чому ви все це відчуваєте, тому що саме так Всесвіт намагається вас застерегти. Це її спосіб спілкування з вашою душею. Так вона попереджає вас, що вам варто бути більш обережними.

Не дивуйтеся, що зцілення іноді може бути дуже болючим. Може навіть здатися, все відбувається всупереч вашим бажанням і молитвам, але насправді це просто перехід на наступний рівень. Так Всесвіт фільтрує наші життя, очищає їх від присутності неправильних людей і направляє нас в потрібну сторону.

Іноді це означає кинути когось або пережити чийсь догляд, а іноді – не отримати того, над чим ми так старанно працювали, або відчути, що нас зрадили. Не дивуйтеся, якщо Всесвіт подасть вам тривожний дзвіночок, навіть якщо ви до нього не готові.

Не дивуйтеся, коли Всесвіт у відповідь на ваше прохання про допомогу раптово закриє двері, які раніше були широко розкритими. Не дивуйтеся, що іноді вона змінює ваше напрямок і вказує на зовсім інший шлях. Не дивуйтеся, якщо деякі відповіді можуть виглядати як відмова, неприйняття або втрата.

Не дивуйтеся, якщо вам здається ніби весь світ валиться, бо саме так і відбувається справжнє зцілення – коли ви змушені оцінювати, аналізувати і приймати рішення, що змінюють життя.

Не дивуйтеся, якщо Всесвіт пошле вам мить ясності, щоб розвіяти всі ваші сумніви. Правда в тому, що чим більше ви просите про зцілення або про відповіді, тим сильніше змінюється ваша реальність. Іноді такі зміни можуть бути для вас небажаними, але повірте – у всьому цьому божевіллі є логіка.

Всесвіт обов’язково здивує вас, як тільки ви зрозумієте, що все і все, що ви втратили, лише перешкоджали вашій зцілення. Коли ви, нарешті, усвідомлюєте, що немає лиха без добра, що б не трапилося.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України