Євген Мешко : директор Лікарні святого Мартина
Євген Мешко : директор Лікарні святого Мартина

На добу для кисневої підтримки ковідних пацієнтів лікарні в Мукачево необхідно 1 мільйон літрів кисню

Євген Мешко вчергове розвінчує «фейки» щодо коронавірусної хвороби

Часто зустрічаю коментарі типу “теорії змови” щодо існування ковіду. Частина суспільства не вірить в існування такої хвороби. Думаю, що справа не в тому, що не вірить, а просто не хоче вірити – розум усвідомлює, проте інстинкти заперечують. Нажаль часто цю позицію змінює період, коли така людина хворіє недугою і відчуває симптоми на власному досвіді. Найбільша і часта проблема – дихальна недостатність, що виникає на фоні ураження легень. Ось кілька цікавих фактів для невіруючого Томи щодо наших пацієнтів:

– часто у пацієнтів знижується насичення киснем крові (сатурація), норма більше 90, такі пацієнти часто потребують кисневої підтримки;
– розхід кисню – щогодини ми витрачаємо для дихальної підтримки 19500 літрів кисню від концентраторів та 22700 літрів балонного кисню (3-4 балони на годину). Тобто на добу більше 1 млн. літрів кисню, що дозволяє підтримувати близько 70 пацієнтів на дихальній підтримці.
– В стаціонарі наразі перебуває одночасно з ковід близько 155 пацієнтів,
– щодня в середньому ми виписуємо 25 пацієнтів і стільки ж госпіталізуємо, при цьому в приймальне в день звертається близько 50-70 пацієнтів.
– всього розгорнуто 5 відділень для лікування пацієнтів з ковід,
– в день помирає в середньому 1-2 людини від коронавірусної хвороби та її ускладнень в останні кілька тижнів.

P.s.: за добу ми використовуємо близько 60-90, вага одного – більше 70 кг. Дякую від себе лікарям, водіям, технічним працівникам, які щодня рухають більше 6 тон та борються за життя наших пацієнтів.

З нетерпінням чекаємо нашу кисневу станцію, яка має прибути в кінці місяця.

На завершення – ковід існує як би нам не хотілось його не сприймати. Завтра постараюсь розповісти принципи ведення пацієнтів з ковід, якщо вистачить часу! Бережіть себе і дотримуйтесь карантинних заходів. Не забудьте записатись на вакцинацію – найефективніший спосіб уникнути хворобу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh