Поради

Не все так просто: куди подіти обручку після розлучення

Чи можна залишити собі колечко?

Якщо під час шлюбу питання, куди подіти обручку не виникає, оскільки вона завжди на пальці, то після розлучення дами починають думати думи, куди його, врешті-решт, діти. Викинути – шкода, носити, як-то неправильно.

Ось і прибирають її подалі, зрідка дістаючи, роздивляючись, і згадуючи минулі часи. А, якщо у жінки 3-4-7 шлюбів, ух, скільки спогадів! Можна кожен день діставати по колечку і згадувати, то про Колю, то про Сашу, то про Іванка.. Звичайно, це все гумор, а що ж насправді робити зі своєю обручкою, коли шлюб вже перестав існувати?

За статистикою, з 10 шлюбів перевірки випробуваннями і часом не витримує 6! Так, жахлива статистика, половина таких пар – молодь, які проживають разом максимум 4-6 років. Інша половина розлучаються – люди середніх років, причини розлучень у яких маса. Але ми зараз не будемо розбиратися в причинах, а у тому, куди ж все-таки діти обручку.

Чи можна залишити собі колечко?

За логікою колечко не потрібно нікуди подіти, це ж оздоба, самоцвіт, стоїть грошів. А може і не малих! Але, якщо подумати, чи варто тримати в своєму будинку кільце, яке перетворилося з символу любові в символ незбережених відносин? Однозначної відповіді тут немає, кожна жінка вирішує це індивідуально. Багато, скриплячи зубами, повертають колечко колишньому чоловікові, типу «мені нічого від тебе не треба!»

А прикмети говорять, що тримати в будинку кільце після розлучення не можна! Якщо ви продовжуєте зберігати у своїй скриньці або ж навіть носите, нехай і на іншому пальці, воно буде перешкоджати вашому подальшому сімейному щастю. До речі, моя подруга після розлучення носила кільце на іншій руці, щоб потенційні залицяльники бачили, що вона в розлученні. Так залицяльників-то ніяких і не з’являлося навіть. А потім вона його породила, переживала, тому що дорозі, не як пам’ять, а по грошах, так вже через пару тижнів зустріла свого нинішнього чоловіка. І щаслива в шлюбі! Ось, як тут у прикмети не повірити?

Прикмети і кажуть, що неможливо побудувати жіноче щастя, поки колечко від попередніх стосунків продовжує перебувати поруч з жінкою. Думаю, що на чоловіків прикмета така теж поширюється.

Що кажуть вчені?

Якщо в прикмети віриться насилу, особливо, якщо пам ” ятаєш ціну, віддану за колечко, то тоді варто звернути увагу на слова вчених. А вчені кажуть, що в колечку є певний енергетичний імпульс, який присутній в ньому протягом всього подружнього життя. Це, до речі, стосується кожного предмета в будинку, який був у подружньому гніздечку. Після розлучення полярність сили переходити з плюса на мінус, висмоктуючи всю енергію з людей, що знаходяться поруч.

Так що ж, викидати кільце?

Є народні способи, які допомагають очистити кільце від усієї негативної енергетики, накопиченої ним роками. І, виявляється, нічого і нікуди викидати не треба! Вам просто потрібно потримати колечко під проточною водою кілька хвилин, а ще краще витримати його протягом ночі в розчині солі. А потім потрібно покласти під сонячні промені, і в завершенні залишити його на підвіконні під місячним світлом.

Фахівці стверджують, що після всіх проведених маніпуляцій, енергетика каблучки стані практично ідеальною. І фактично його можна буде вважати новим!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.