Ви вже знаєте, які автомобілі з 1 серпня стануть безмитними?


Українцям обіцяють дешеві автомобілі з Канади. З 1 серпня цього року набуває чинності угода про зону вільної торгівлі між країнами, а в список продукції, яка буде завозитися в пільговому режимі, потрапили і автомобілі.

Щоправда, як розповів голова Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко, як і у випадку з ЗВТ України з Європою, мита на нові легковики з Канади обнулять не відразу. Передбачено перехідний період на 8 років. У перший рік доведеться платити 7/8 від базової ставки до 7% від митної вартості, тобто, 6,125%, у другий рік – 3/4 (5,25%) і т. д.

Але прямо з серпня цього року нульове ввізне мито запровадять лише нові бензинові авто з об’ємом двигуна 2,2-3 л, а також на дизельні моделі з двигуном більше 2,5 л.

Плюс – з першого року обнуляються мита на всі б/у авто з Канади. Передбачена також система пільгових акцизних ставок – від 0,1 євро до 2,2 євро за кожен кубічний сантиметр двигуна в залежності від його обсягу.

Зрозуміло, що доведеться платити ще 20% ПДВ, але навіть при цьому розмитнення вийде дешевше, ніж, скажем, у випадку з європейськими авто. Якщо на останні на митниці нараховують близько 30-33% від вартості, то плата за канадські орієнтовно складе 27-29%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh