Авторські статтіЗдоров'я

Не допускайте застою лімфи — це згубно для здоров’я

Рухатися кров по артеріях змушує м язовий судинний орган — серце, рух крові по артеріях і венах забезпечується — серцево клапанним будовою, далі будовою судинної і артеріальної системи.

Лімфатичне русло не має подібного «приводу». Рух лімфи повільне і забезпечується за допомогою м язів. Головна м’яка яз для приводу в рух лімфи — діафрагма. Це свого роду «серце» лімфосістеми. При фізичних навантаженнях і глибокому диханні животом» амплітуда руху діафрагми збільшується, і циркуляція лімфи посилюється, тобто її усувається застій.

При ожирінні і відсутності певних фізичних навантажень відбувається застій лімфи в будь-яких лімфовузлах. При цьому в міжклітинних просторах накопичуються продукти життєдіяльності клітин (фрагменти розпалися, ліпідів, білків, шлаки тощо), які навіть поступово проростають волокнами сполучної тканини (медики називають цей процес фіброзом). І ці клітини починають просто гнити — виникають мляві онкологічні захворювання, гіпертонія, алергія та ін

Очищення лімфи відбувається через слину

Слинні залози відносяться до лімфосистемі, мають вихід у порожнину рота і разом зі слиною виносять відходи і забруднення з своєї системи в травний тракт для подальшого їх виведення з організму.

При стресах зазвичай пересихає в роті, слина не виділяється, відбувається застій у лімфосистемі. І людині дають випити води. А вісь цього робити небажано. Краще простимулювати виділення слини смоктальними рухами губ, щоб дати вихід слині у роті, і робити ковтальні руху.

А ще для посилення виділення слини можна використовувати жувальну гумку, через півгодини після їжі класти під язик сіль на кінчику ножа.

Слід відмовитися від шкідливої звички — відразу після їжі пити напої на третє і є фрукти на десерт. Не зберігайте в холодильнику вчорашню їжу, так як вона (особливо розігріта) багата токсинами, що з’єднання явилися від розмноження гнильних бактерій, і після вживання заповнює баласту всі міжклітинний простір і лімфосистему в організмі людини.

Лімфатична система — це система, яку навіть лікарі погано знають. Вони її ніколи серйозно не вивчали. Лімфатична система працює в одному напрямку. Вся лімфа відтікає знизу вгору. Набряки на ногах, руках, очах, на попереку, суглобах — це все лімфа.

В організм потрапляє бактерія, вірус або грибок. Що робить лімфа? Поблизу потрапляння розташований великий лімфатичний вузол, наприклад, статеві шляхи. Лімфовузли блокують проходження інфекції далі. Якщо б з організму пройшла гонорея і потрапила в головний мозок, то люди помирали б одразу.

З лімфовузлів виходять лімфоцити, і вони патрулюють всю слизову, сечівник, піхва. Якщо вони там щось знаходять, то з’єднання їдають і відносять знову в лімфовузли. У лімфовузлах це все лизируется, активується і викидається.

Першим шляхом викиду лімфи в організмі є піхву і уретра. Все, що пов’язаність язано з белями у жінок, виділеннями у чоловіків, говорити про ті, що в організмі хтось живе, а лімфа цього когось з’єднання їдає, ціною свого власного життя, і видаляє.

Другий шлях евакуації знаходиться в кишечнику, в якому розташовані десятки тисяч дрібних лімфатичних вузлів.

Через піт і пахвові западини виходить до 50% отрут

Зараз люди користуються дезодорантами, від яких людина не потіє 24 години. Не потіють під пахвами, зате пітніють долоні. Ще роблять косметичні операції, коли перерізають лімфатичні протоки. Лоб не винен потіти. Якщо пахви забиті, то потіє вся поверхня тіла. Це говорити про другий ступеня ураження і забруднення лімфи. Особа винна буті відносно жінці, а з-під мишок повинно текти, тому що там знаходиться найпотужніший потовый колектор. На обличчі потових залоз не дуже багато.

Аденоїди — це лімфатичні вузли. Всі, хто дихають через рот, мають аденоїди — збільшені лімфатичні вузли носа.

Слинні залози — найпотужніший дезінтоксикаційний орган. Через слину відходить до півлітра токсичної мокротиння. Якщо у дитини тече слина на подушку, то це свідчить про серйозні проблеми лімфатичної системи. Якщо людина або дитина уві сні потіють, то це говорити про ті, що у нього гострики, лямблії або ще щось. Діти не повинні потіти навіть за температури навколишнього середовища 30С. У них погано розвинена потова система. Якщо у маленької дитини вночі мокра голова, значить він хворий. У дитини все повинно йти через нирки, кишечник.

Гортань. Хронічний ларингіт або фарингіт — це лімфовузли глотки і гортані. При даному діагнозі у людини хронічна інфекція хронічного грибка або хронічного стрептокока. Вони є кандидатами в хронічне ураження лімфатичної системи.

Мигдалини — це самий потужний плацдарм для різних бактерій. Стрептокок завжди йде через мигдалини. Це ангіни, ревматизм. Стафілокок не піде через мигдалини. Він йде через ніс.

Гайморит — це ураження лімфатичної системи, а не дихальної. На носі нічого немає, там тільки норки для повітря і мембрани товщиною 1 мікрон. Все інше там — гній. Звідки береться гній? З живота, лімфи, крові, з міжклітинних просторів, а виходять через ніс.

У стафілокока такий шлях. Грибок через ніс ніколи не піде. Грибок виділяється через найближчі органи. Якщо це ножний, то він там і буде виділятися. Трісне шкіра. Ніколи лімфатична система не потягне грибок в ніс, тому що вона його не дотягне. Вона переб’є всі лімфатичні колектори.

Лімфатична система відкриє шкіру і викине лімфатичну рідину прямо між пальців. Лімфатичні вузли кісток ніколи не пропустять грибок. Якщо грибком уражено все тіло, то починаються грибкові бронхіти. Підключаються глибокі лімфатичні вузли бронхів, і у людини може початися бронхіальна астма (мова йде не про психосоматику, коли хворобою людина приваблює до себе увагу).

Запалення суглобів — це ураження лімфатичної системи. Всі вважають, що набряки на ногах серцеві, ниркові. Набряки можуть бути тільки лімфатичні. Серце виснажене і не може перекачати дах. Але в ногах затримується не кров, а лімфа.

Слоновість — це поразка лімфи, коли закупорені пахові лімфовузли, і рідина не піднімається. Набряклість рук — це закупорка пахвових лімфовузлів. Набряклість очей — це закупорка підщелепних і особових лімфовузлів. Це побічно свідчить про закупорці нирок. Якщо нирки виділяють менше рідини, ніж потрібно, то її більше в організмі.

ОТЖЕ: Для функціонування лімфосістеми мало просто «випити пігулку» – для людей, ведучих малорухливий спосіб життя, як мінімум, потрібно робити дихальну гімнастику, «дихати животом», робити хоча б мінімальну зарядку, намагатися більше гуляти. Це дозволяє частково ліквідувати застій лімфи. А ще ухвалення скипидарних ванн і обливання, або контрастний душ, плюс парилка вісь друзі нашої лімфатичної системи.

З лекції Ольги Бутаковой

Самолікування може бути небезпечним для життя, за консультацією з приводу застосування будь-яких лікарських препаратів звертайтеся до лікаря!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України