Авторські статтіФотогалерея

Фотографії татуювань японської мафії якудза та їх приховане значення

Якудза — один з найвідоміших злочинних синдикатів світу. Ця японська мафія спирається на цінності патріархальної сім’ї і свято шанують традиції. Особливе значення в цій злочинного угруповання мають і татуювання. І сьогодні ми розповімо вам про прихований символізм деяких з них.

1. Короп коі

Татуювання з коропами які дуже поширені серед членів якудзи. Зазвичай короп коі символізує щастя і удачу. Однак у японських міфах сказано, що ці риби можуть підніматися по водоспаду, так що тату з коропом котрі ще і є свідченням сили волі і духу її володаря. Той, хто завдає собі на тіло такий малюнок, пройшов через нелегкі випробування.

2. Дракон

В Японії драконів вважають захисниками людства. Для якудзи дракон — символ мудрості, сили, хоробрості і так далі. Значення тату з драконом може розрізнятися і по кольорах: зелений дракон асоціюється з природою, чорний — з досвідом, золотий — з чимось дуже цінним.

3. Фенікс

Ще одна типова татуювання для якудзи, символізує тріумф, порятунок і переродження.

4. Змія

У Країні висхідного сонця татуювання зі змією має багато значень. Іноді вважається, що такий малюнок — втілення гарного здоров’я і здатності відновлюватися. Але в народному фольклорі змія означає провидіння, мудрість і силу, а також погані вести і хвороба.

5. Самурай

Татуювання із зображенням самурая мають право носити тільки обрані члени якудзи. Самурай символізує безмежну відданість традиціям, справі, якоїсь ідеї. Чоловік, який завдав такий малюнок на тіло, просто зобов’язаний володіти залізною волею.

6. Квітуча вишня

Цвітіння вишні або сакури в Японії означає саму життя. Як тільки квіти падають з дерева, їх відносить вітром і дощем, і вони зникають з землі.

7. Маска Вони

В японській міфології Вони — злісні людиноподібні чудовиська, схожі на християнських бісів. Харчуються Вони людськими м ясом. Що стосується татуювань, то тут Вони несуть охоронну функцію, але якщо такий малюнок робить собі член японської мафії, то, швидше за все, ця людина займається вбивством неугодних якудзу людей та/або вибиває борги.

8. Тигр

Тату з тигром для членів якудзи — знак могутності, хоробрості і обраності. А взагалі, в Японії тигр є оберегом від хвороб, демонів і бід. Він також символізує осінь і (у міфології) має здатність керувати вітром.

9. Небесний лев Будди

Зазвичай статуї цих створінь стояти перед буддійськими храмами. Вони як би є захисниками, охоронцями храму. В татуюваннях лев Будди являє собою захист від злих сил і небезпеки.

10. Відрубана голова (Намакуби)

Намакуби в перекладі означає «нещодавно відрубана голова». Пов’язана така татуювання з самурайським звичаєм підносити своїм командирам відрубані голови ворогів. Популярні пояснення такого малюнка на тілі — готовність покірно прийняти свою частку, а також безстрашність і відвага.

11. Півонії

Для японської мафії татуювання з півоніями означає мужність, силу і безбашенного ставлення до життя.

12. Хризантеми

Хризантеми пов’язані з імператором. Вони символізують досконалість і довголіття.

13. Лотос

Члени якудзи вважають лотос втіленням життєвої боротьби. Сама квітка зароджується на дні водойми і повільно пробивається до світла.

14. Вода

Багато японські татуювання включають в себе зображення води. Вода знову-таки пов’язана з плином життя, а ще для японців вода — незламна сила природи, перед якою не встоїть жоден чоловік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.