Блогер розповів про замасковані атаки Кремля напередодні 9 Травня

Тактика Кремля по використанню наших націоналістів-радикалів змінилася, стала хитріше. Вибирають теми, які викликають реальне обурення патріотичного товариства, чутливі для суспільства. Криси, цигани, Лусварги, «Інтер», по «Інтеру» вирішили підсилити ефект штучно зліпленим вкиданням з Доманським. В результаті радикали отримують хороший піар, образ Робін Гудів, який завжди подобається народу. Але кінцева мета одна: підмінити державу. Про це у своєму блозі пише український блогер і журналіст Олександр Костюк.

За його словами, головне завдання – показати державні органи незрозумілими, невідомо кому підпорядкованими формуваннями: нацдружинами, С14, Кохановським, Корчинським тощо. Не вдалося розвалити державу прямим вторгненням, спробували революціями. Не вдалося революціями – будуть протискати на пост президента кремлівську маріонетку. Будуть дискредитувати самі вибори, влаштовуючи з них цирк з участю співаків, клоунів, Дарта Вейдера і «вусатого полковника», щоб викликати у народу байдужість, негативну реакцію, неприйняття виборів і самої державної влади.

Блогер пише, що будуть протискати у Верховну Раду та органи влади всіх рівнів проросійських агентів впливу, радикалів або просто бездарних особистостей. Паралельно – підточувати державу, тихо перебираючи його функції в руки деструктивних, керовані кремлем радикалів, які дуже рвуться «наводити порядки» в наших містах і селах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh