Авторські статті

Блогер розповів про замасковані атаки Кремля напередодні 9 Травня

Тактика Кремля по використанню наших націоналістів-радикалів змінилася, стала хитріше. Вибирають теми, які викликають реальне обурення патріотичного товариства, чутливі для суспільства. Криси, цигани, Лусварги, «Інтер», по «Інтеру» вирішили підсилити ефект штучно зліпленим вкиданням з Доманським. В результаті радикали отримують хороший піар, образ Робін Гудів, який завжди подобається народу. Але кінцева мета одна: підмінити державу. Про це у своєму блозі пише український блогер і журналіст Олександр Костюк.

За його словами, головне завдання – показати державні органи незрозумілими, невідомо кому підпорядкованими формуваннями: нацдружинами, С14, Кохановським, Корчинським тощо. Не вдалося розвалити державу прямим вторгненням, спробували революціями. Не вдалося революціями – будуть протискати на пост президента кремлівську маріонетку. Будуть дискредитувати самі вибори, влаштовуючи з них цирк з участю співаків, клоунів, Дарта Вейдера і «вусатого полковника», щоб викликати у народу байдужість, негативну реакцію, неприйняття виборів і самої державної влади.

Блогер пише, що будуть протискати у Верховну Раду та органи влади всіх рівнів проросійських агентів впливу, радикалів або просто бездарних особистостей. Паралельно – підточувати державу, тихо перебираючи його функції в руки деструктивних, керовані кремлем радикалів, які дуже рвуться «наводити порядки» в наших містах і селах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.