Авторські статті

Стало відомо на скільки збільшиться мінімальна заробітна плата українців

Значно більше ніж 3700: українцям обіцяють новий розмір мінімалки у 2018 році. У проекті держбюджету України на 2018 рік заплановано чергове підвищення мінімальної заробітної плати. При чому її рівень має становити більше 3700 гривень.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Раніше, в уряді пропонували підвищити мінімальну заробітну плату до 3764 гривень після прийняття законопроекту про пенсійну реформу.

За словами Розенка, розмір мінімальної зарплати має бути 4 тисячі гривень.

“На сьогодні в проекті держбюджету зафіксована цифра на рівні більш ніж 3700 гривень. Хоча нещодавно була заява фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді України про те, що народні депутати вважають обґрунтованою цифру 4000 гривень, і я абсолютно підтримую позицію фракції в цьому питанні. І я сподіваюся, що в процесі роботи над держбюджетом у Верховній Раді ми покажемо, коли до такої цифри ми зможемо довести рівень мінімальної зарплати”, – заявив Розенко.

Він також додав, що підвищення мінімальної заробітної вже призвело до легалізації зарплат та зростання доходів працівників бюджетної сфери.

“Тобто жодного негативу від підвищення мінімальної заробітної плати ми не побачили. Тому таким курсом, я переконаний, що влада піде і далі”, – запевнив віце-прем’єр-міністр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України