Авторські статтіПодорожі

Фотографії з міжнародного фестивалю вина у Будапешті

Один з головних винних фестивалів Угорщини традиційно відкриває осінній туристичний сезон в Будапешті.

Багаті гастрономічні і виноробні традиції – ось що залучає іноземних мандрівників в угорську столицю. Незмінною популярністю у подібних туристів користується Міжнародний фестиваль вина, де щорічно беруть участь близько 200 великих виноробів з 15 країн. Ярмарок вина проходить в історичному серці міста, на терасах Будванського замку, який протягом століть служив будинком угорським монархам.

Винна виставка-ярмарок в Будапешті славиться своєю насиченою культурною і освітньою програмою. У неї включено понад 60 різнопланових подій – фольклорні концерти, танцювальні вечори, а також заключний Парад жнив, які представляють виноробні господарства з різних регіонів Угорщини. До відкриття фестивалю також приурочено відкриття Винного університету в культурному центрі MOM. Дводенний цикл тематичних лекцій та презентацій супроводжується дегустаціями елітних європейських вин.

Під час Параду вин у завершальний день фестивалю представники різних громад, які виробляють вина ідуть разом по історичному центрі Буди. Під час – наливають бажаючим вина, вгощають виноградом та танцюють. Угорські вина володіють насиченим смаком.

Одноденний квиток на територію, де проводиться Фестиваль вина в Будапешті коштує 2400 форинтів, а квиток на всі дні – 5500 форинтів (1 євро вартує приблизно 300 форентів).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України