Авторські статті

Названі найщасливіші країни світу

Світовий рейтинг щастя (World Happiness Report 2018) для ООН підготувала «Мережа по пошуку рішень у сфері сталого розвитку» (SDSN).

Найщасливішими людьми на світі експерти визнали жителів Фінляндії. До п’ятірки лідерів також увійшли Норвегія, Данія, Ісландія та Швейцарія. В кінці списку із 156 країн виявилися неблагополучні Бурунді, центрально африканська Республіка і Південний Судан.

Росія розташувалася на 59 місці, Україна – на 138, Білорусь – на 73, Казахстан – на 60. З колишніх радянських республік найщасливішим виявився Узбекистан — 44-е місце.

При складанні рейтингу було опитано не менше 3000 чоловік в кожній з країн. Респондентам задавали питання, пропонуючи оцінити рівень свого життя за десятибальною шкалою, де 0 являє собою найгірший з можливих рівнів, а 10 — найкращий.

Крім результатів опитування, дослідження також базується на даних Gallup World Poll та враховує такі фактори, як реальний ВВП на душу населення, очікувана тривалість життя, рівень корупції, соціальні свободи, а також низка інших показників, у тому числі позитивні і негативні переживання респондентів.

Рейтинг був підготовлений до Міжнародного дня щастя (International Day of Happiness), який щорічно відзначається 20 березня. Він був запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 2012 році. Свято проголошує ідею про те, що прагнення до благополуччя є загальним для всіх жителів планети. Ініціатором його створення виступило Королівство Бутан. Ідея була підтримана без голосування 193 державами-членами ООН.

ТОП-10 світового рейтингу щастя ООН (World Happiness 2018):

1) Фінляндія

2) Норвегія

3) Данія

4) Ісландія

5) Швейцарія

6) Нідерланди

7) Канада

8) Нова Зеландія

9) Швеція

10) Австралія

…………………………………………………

19) Великобританія

20) ОАЕ

21) Чехія

22) Мальта

23) Франція

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.