Названі кращі пози для фотографій на сайтах знайомств

Вчені з США назвали простий спосіб сподобатися партнеру на першому побаченні і рекомендували кращі пози для розміщування на сайтах знайомств фотографій. Присвячену дослідженню роботу автори опублікували в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, а коротко про неї пише The Guardian.

Ортостатична нестриманість (часта зміна прийнятих тілом позицій), як показали вчені, підвищує романтичну привабливість людини перед незнайомцем. Зміна пози і місця розташування одного співрозмовника щодо іншого свідчить про зацікавленість першого в іншому, а розширення займаного тілом простору (наприклад, за допомогою широко розставлених ніг) свідчить про домінування.

Вчені провели два дослідження. У першому вчені проаналізували 144 відеозаписи зустрічей у форматі «швидкі побачення» (вони передбачають серію коротких зустрічей з раніше незнайомою людиною, за підсумками яких вподобаним один одному особам організатори заходу залишають контакти). У іншому дослідники вивчили близько трьох тисяч реакцій людей на фотографії, представлені в мобільних додатках, що використовують геолокацію (до них відносяться, наприклад, популярний в англомовних країнах Tinder).

У першому випадку ортостатична нестриманість співрозмовників привертала увагу партнерів на 76 відсотків більше, ніж статичний випадок. В іншому випадку профілі осіб з широко розставленими ногами або розпростертими руками (у разі чоловіків і жінок) залучали на 27 відсотків більше охочих зустрітися, ніж інші.

Всі спостереження вчених проводилися на студентах коледжів в штаті Іллінойс і місті Сан-Франциско (США). Це, на думку вчених, може сильно обмежувати вибірку. Між тим, автори дослідження рекомендують бажаючим познайомитися за допомогою мобільних додатків демонструвати більшу розкутість.

Лента.ру

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh