Авторські статтіТехно

Названі кращі пози для фотографій на сайтах знайомств

Вчені з США назвали простий спосіб сподобатися партнеру на першому побаченні і рекомендували кращі пози для розміщування на сайтах знайомств фотографій. Присвячену дослідженню роботу автори опублікували в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, а коротко про неї пише The Guardian.

Ортостатична нестриманість (часта зміна прийнятих тілом позицій), як показали вчені, підвищує романтичну привабливість людини перед незнайомцем. Зміна пози і місця розташування одного співрозмовника щодо іншого свідчить про зацікавленість першого в іншому, а розширення займаного тілом простору (наприклад, за допомогою широко розставлених ніг) свідчить про домінування.

Вчені провели два дослідження. У першому вчені проаналізували 144 відеозаписи зустрічей у форматі «швидкі побачення» (вони передбачають серію коротких зустрічей з раніше незнайомою людиною, за підсумками яких вподобаним один одному особам організатори заходу залишають контакти). У іншому дослідники вивчили близько трьох тисяч реакцій людей на фотографії, представлені в мобільних додатках, що використовують геолокацію (до них відносяться, наприклад, популярний в англомовних країнах Tinder).

У першому випадку ортостатична нестриманість співрозмовників привертала увагу партнерів на 76 відсотків більше, ніж статичний випадок. В іншому випадку профілі осіб з широко розставленими ногами або розпростертими руками (у разі чоловіків і жінок) залучали на 27 відсотків більше охочих зустрітися, ніж інші.

Всі спостереження вчених проводилися на студентах коледжів в штаті Іллінойс і місті Сан-Франциско (США). Це, на думку вчених, може сильно обмежувати вибірку. Між тим, автори дослідження рекомендують бажаючим познайомитися за допомогою мобільних додатків демонструвати більшу розкутість.

Лента.ру

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України