Авторські статтіТехно

Названі 5 найбільш очікуваних ігор в 2018 році

Напередодні нового 2018 року експерти назвали 5 найбільш очікуваних ігор для платформи Play Station 4. У список потрапили як новинки, так і продовження вже отримали визнання серед геймерів продуктів ігрової індустрії.

Найочікуванішою, як мінімум серед користувачів сервісу Steam, стала гра Days Gone («Минулі дні»), сюжет якої обігрує популярну тему-апокаліптичних світ і виживання у ньому. Шутер підтримує багатокористувацький режим, тому «мочити» зомбі і шукати «диво-вакцину» можна і у складі команди геймерів. Заявляється, що гра зможе підтримувати пристрої віртуальної реальності.

Другий в списку розташувався GTA VI – чергова частина мегапопулярної грі. Розробникі з Rockstar Games додали більше реалістичності в «фізику» і автономності в сюжет, розвиток якого залежить тепер тільки від геймера.

GreedFall («Жадібність») і Psychonauts 2 («Психонавти 2») виділяються із списком своєї «магічної» складової. Так, в першій, гравець або бореться за аборигенів острова, багатства якого намагається в них відібрати, або за загарбників. Крім «стандартного» зброї присутній і магія, додає ефектності. Одного розвиває сюжет бойовика про телепатах, містики і потойбічних світах.

Замикає список Dying Light 2 («Згасаюче світло 2» – продовження історії про «зомбі-місті» Харані, в якому герою належить вижити, врятуватися від вірусу і вбити всіх монстрів. На початку 2015 року гравці купили більше 3 мільйонів копій гри з елементами хорору буквально за місяць.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України