Життя

Навчіться любити себе – це і є справжня любов

Знайдіть її, цю дорогу. Дорогу додому. Дорогу до себе. Навчіться любити себе, перш ніж вимагати цього від інших.

Ми всі хочемо любові. Справжньою, глибокої і щоб на все життя. Щоб бути з кимось поруч, щоб не було страшно. І шукаємо порятунку від лякаючого самотності в стосунках. Тільки справа в тому, що нікого і ні від чого вони не рятують.

Почуття порожнечі, розгубленості, печалі і ненависті все одно залишаються. Воно й не дивно, адже вони всередині і жодним чином не пов’язані з присутністю чи відсутністю партнера в нашому житті.

Більшість людей вступає у відносини зовсім не тому, що вони щиро хочуть бути поруч з певною людиною, а для того, щоб заповнити те, чого не вистачає – всередині. Боляче, незатишно, страшно, і вони озираються навколо: «А ось коли я знайду когось, то все зміниться. Я буду щасливим, задоволеним і задоволеним. Любов іншу людину – ось мій порятунок »

Дійсно, коли вони знайомляться з кимось, починають зустрічатися, спочатку життя змінюється в кращу сторону: приємне хвилювання, радість, почуття безпеки. Але проходить місяць-другий, півроку або навіть кілька років, і знову накочуються печаль і почуття самотності. Недовго думаючи, вони виносять вердикт, що відбувається: «Це партнер винен! Це через нього я страждаю і відчуваю себе глибоко нещасним. Це через нього я злюся і ненавиджу себе ». Доходить майже до ненависті: «Ця людина розбив моє серце!»

Найпарадоксальніше в цій історії те, що партнер може думати точно так же, вважаючи, що це його життя зруйнували, його внутрішній світ погасили і позбавили радості.

Люди так щиро хочуть любити і бути коханими, так палко мріють позбутися від усіх страхів і тривог, а в результаті повертаються у вихідну точку і страждають ще більше!

Страх, біль, депресія, від яких ви рятувалися в стосунках, повертаються. Вони буквально висмоктують вашу енергію, тому всередині зяюча порожнеча. Душа – немов у клітці! Чому так відбувається? Це ж не те, що ви шукали!

Причину того, що відбувається слід шукати не в інших людях або обставин. Вона всередині. Ніхто і ніщо ззовні не зробить вас щасливими, не наповнить, ані життя гармонією і спокоєм. Це можете зробити тільки ви.

Ви – єдиний і ключовий герой цієї історії. Тільки ви можете знайти відповідь на всі молитви і питання, тільки ви можете привнести в своє життя справжню любов.

Ніхто і ніщо ззовні ніколи по-справжньому не задовольнить вас і не зробить щасливими.

Прийшов час усвідомити це і стати своїм справжнім коханням. Це зовсім не нарцисизм і не егоїзм. Мова про те, щоб полюбити себе цілком. З усіма перевагами і недоліками. Як світлу сторону, так і темну. Як все добре і чисте, так і безстороннє, про що й думати не хочеться.

Вчіться цінувати і любити себе як особистість; станьте своїм найкращим другом. Вивчайте себе, прислухайтеся до себе, пізнавайте, що живить вашу душу, що приносить радість і натхнення. Це може бути прогулянка в лісі. Або перегляд смішний кінокомедії, лежачи на дивані. Або поїздка в місто свого дитинства …

Малюйте, пишіть, творіть. Діставайте зі схованок душі всі свої мрії та прагнення. Не ховайте і не соромтеся їх. Ви здатні, ви талановиті.

Розкрийте серце назустріч життя і своєму щастю. Перестаньте чекати чогось або когось, хто зробить це за вас. Ви – той, кого шукали і чекали весь час.

Перестань шукати, перестань вимагати. Все, що потрібно для щастя, у вас є. Це ви!

Людина – це вільний і незалежний дух. І ми вступаємо в стосунки зовсім не для того, щоб заповнити порожнечу всередині, а, щоб разом розділяти і прославляти справжню сутність кожного з партнерів. Бережіть себе і прислухайтеся до внутрішнього голосу.

Зустрітися нарешті з собою справжніми! Дайте цьому своєму «новому знайомому» все, в чому він потребує. Пізнайте його. Зрозумійте його. І тільки тоді, будучи зрілою і самодостатньою особистістю, вступайте в відносини, які дійсно будуть приносити радість і щастя.

Знайдіть її, цю дорогу. Дорогу додому. Дорогу до себе. Навчіться любити себе, перш ніж вимагати цього від інших.

Не бійтеся самотності на цьому Шляху! Ви ніколи не відчуєте себе самотніми, якщо дійсно будете слухати, чути, розмовляти і буквально дихати в унісон з власним духом. Це означає готовність до серйозного самоаналізу.

Вам належить вивчити всі свої почуття і емоції (навіть не найприємніші), що «застрягли» в енергетичному полі і заважають жити. Визнати і прийняти. І тільки після цього – звільнитися від них. Причому будь-яким способом: за допомогою сліз, танців, бігу, творчості. Годяться будь-які прийоми – аби стало легше.

Усередині вас – мудрість і знання. Прислухайтеся і відкривайте їх. Пізнавайте себе. Це допоможе змінити своє життя, допоможе відшукати істинну путь в життя. Виключно свій, що відрізняє вас від мільйонів інших людей на Землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України