Найбільший український інтернет-магазин Rozetka готується зупинити бізнес

Найбільший український інтернет-супермаркет Rozetka готується до зупинки бізнесу.

Про це заявив генеральний директор компанії Владислав Чечоткін у своєму Facebook, розкритикувавши прийняті Верховною Радою законопроекти №1053-1 (“Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг) і №1073.

Бізнесмен зазначив, що нововведення здатні “вбити десятки тисяч підприємців”.

Президент Володимир Зеленський може найближчого тижня підписати законопроекти 1053-1 і 1073, які, на думку Чечоткіна, не доопрацьовані та несуть пряму загрозу для бізнесу та були прийняті Верховною Радою “нібито з метою вивести бізнес із тіні і створити здорову конкуренцію, а насправді – для боротьби з бізнесом”

Згідно із законом №1073, будь-який споживач може заявити в податкову про “неправильний” чек і отримати товар безкоштовно, а бізнес заплатить штраф у розмірі 250%.

“Неправильний” означає, що чека немає в базі публічної податкової і також немає обмежень на кількість заяв, немає відповідальності для заявника, який немає податкової відповідальності (правильний або неправильний чек – вони вирішують на свій розсуд).

“Чомусь більшість бізнесів мовчить. Мабуть, думають, що їх це не торкнеться”, – йдеться в публікації.

Чечоткін розповів, що після критики даного законопроекту в пресі почали поширювати статтю про підроблені чеки Rozetka, після чого протягом двох тижнів компанія спілкується з податковою, з НБУ та іншими держорганізаціями.

Ми готуємося до зупинки бізнесу і людям з бігаючими очима та спітнілими ручками в магазинах-офісах відразу після набуття чинності закону”, – заявив підприємець і закликав бізнес “не мовчати”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh