Економіка

Миколаїв купує 60 нових тролейбусів за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку

У Миколаєві підписано кредитний договір з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на придбання 60 сучасних тролейбусів та модернізацію інфраструктури на суму 20 млн євро.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради

В рамках угоди місто планує придбати 60 сучасних тролейбусів, у тому числі, 20 з автономним ходом, модернізувати тролейбусну інфраструктуру.

– Наша більш як трирічна «хода» нарешті завершується, – констатував міський голова Александр Сенкевич. – Втім, видихнути можна буде лише після того, як побачимо нові тролейбуси на маршрутах. На сьогодні у депутатського корпусу немає сумнівів щодо важливості впровадження проекту. Він потрібен миколаївцям, аби відчувати себе частиною Європи не лише на карті, а й за рівнем життя. Дякую всім депутатам, які з розумінням ставляться до оновлення парку міського електротранспорту. Відмова від громадського транспорту на спалюваному паливі – світова практика. ЄБРР фінансує цей проект саме тому, що він спрямований на збереження довкілля та економію ресурсів.

Від Миколаєва договір підписав директор КП «Миколаївелектротранс» Володимир Євтушенко, якого своїм рішенням вповноважила сесія міськради.

10 вересня рішення сесії з усіма необхідними документами було направлено до Міністерства фінансів України. Потім на черзі розгляд Антимонопольним комітетом України та прийняття рішення про гарантії від міста на сесії Миколаївської міської ради.

Про деталі співпраці розповів старший банкір ЄБРР Денис Гайовий.

Проект з Миколаєвом вже дванадцятий для ЄБРР в Україні. Якщо ми будемо швидко рухатися з процедурами погодження, поставки електротранспорту розпочнуться у першому кварталі 2020 року. З точки зору закупівель передбачається відкритий міжнародний тендер на нову техніку з якісними характеристиками, що визначає місто. Закупівля повинна пройти протягом поточного року, – повідомив він.

Денис Гайовий додав, що окрім 20 млн євро кредитних коштів від ЄБРР, Миколаєву нададуть також грантове фінансування на консультаційну підтримку підприємства «Миколаївелектротранс» з точки зору корпоративного розвитку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.