Новини з Австрії

Найбагатша жінка Австрії Хайді Хортен продає свою яхту

Тільки експлуатаційні витрати яхти - 27 400 євро в день

Тільки експлуатаційні витрати яхти довжиною 97 метрів, шириною майже 16 метрів і осадкою 4,80 метра складають 27 400 євро в день. А для екскурсії на берег є Bentley в гаражі яхти і вертоліт на палубі. Йдеться про розкішну яхту спадкоємиці мережі універмагів Хайді Хортен.

Найбагатша жінка Австрії розлучається з однією зі своїх розкішних іграшок. Власниця мережі універмагів і колекціонер творів мистецтва Хайді Гесс-Хортен продає свою яхту. Подорожі у відкритому морі для неї тепер занадто стомлюючі. 13 лютого їй виповнилося 80 років. «Карінтія VII» довжиною майже 100 метрів вважається одним з найбільш елегантних і красивих кораблів в світі. В даний час вона стоїть на якорі на півдні Франції.

Нагадаємо: Де в Австрії найдорожча і найдешевша оренда

На борту є шість кают-люкс і оздоровчий центр. Вартість яхти, побудованої верф’ю Бремена в 2002 році, становить 160 мільйонів доларів. Вертоліт зазвичай приносить 80-річну мільярдерку додому до Австрії, де вона живе на озері Вертерзеє. У березні 2017 року Forbes оцінив її стан в 2,8 мільярда доларів (більше 3 мільярдів на початок 2018 роки) і помістив на 717 місце в списку Forbes. В Австрії вона знаходиться на 3 місці і в даний час є найбагатшою австрійкою.

Курорти Австрії – 7 кращих SPA

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України