Новини з Австрії

Де в Австрії найдорожча і найдешевша оренда

Для свого дослідження портал нерухомості immowelt.at порівняв ціни оренди на квартири і будинки в другій половині 2020 року і в першій половині 2021 року

Столиця землі Тіроль на сьогоднішній день є найдорожчим районом Австрії. Тут середня загальна орендна плата тут становить 18,80 євро за квадратний метр. Інша залежить від східної Австрії, де в деяких районах оренда становить лише близько третини цін в Інсбруку.

Результати показують, що Інсбрук – місто з найвищими витратами на оренду. Середня ціна квадратного метра становить 18,80 євро. Основна причина високих цін – це великий туристичний наплив в місті, що робить попит на ринку оренди дуже високим. Багато об’єктів житла здаються в оренду туристам, і ціни для жителів відповідно теж ростуть. Пандемія коронавsруса, що тривала вже півтора року, не сприяла зниженню цін. Навпаки – дані показують, що орендна плата навіть продовжила незначне зростання.

Зальцбург займає друге місце серед найдорожчих районів країни із середньою ціною близько 16,40 євро за квадратний метр. Згідно з дослідженням, висока орендна плата в Інсбруку і Зальцбурзі також відбивається на цінах в околицях обох міст. Innsbruck-Land і Salzburg-Umgebung також є одними з найдорожчих житлових районів Австрії з цінами близько 14,20 євро і 13,90 євро за квадратний метр відповідно. Те ж саме відноситься до тірольським округах Кітцбюель (близько 14,90 євро за квадратний метр) і Куфштайн (близько 14 євро за квадратний метр).

Жити в Форарльберг теж дорого. Відомий як важливий промисловий район з найсильнішою експортно. орієнтацією, де добре оплачувані робочі місця призводять до високої купівельної спроможності населення і, отже, до більш високої орендb. Згідно з дослідженням, все чотири райони знаходяться у верхній чверті цінової шкали. Дорнбsрн з орендною платою в 15,40 євро за квадратний метр є третім за дорожнечею житловим районом Австрії.

Як і в решті частини країни, ціни на оренду в федеральної столиці не знизилися з початку пандемії. Це ставить Відень на сьоме місце з середньою орендою 14,40 євро у всіх 23 районах. Високі ціни в місті обумовлені високим і стійким попитом, оскільки Відень продовжує залучати нових жителів. У містах в околицях столиці оренда також різко подорожчала.

Бургенланд – це регіон, де орендна плата найдешевша. Вартість 1 квадратного метра в Jennersdorf становить в середньому 6,30 євро. Крім Бургенланда, порівняно дешева оренда в Штирії. Муртали, наприклад, з ціною близько 6,90 євро за квадратний метр, є єдиним районом поряд з Йеннерсдорф, де середня орендна плата не перевищує 7 євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.