Техно

Навушники AirPods від Apple задовольнили 98% користувачів

За даними нового опитування, проведеного Experian і Creative Strategies, покупці Apple, які придбали AirPod в основному задоволені бездротовими навушниками-вкладишами.

З 942 опитаних власників AirPods 82% заявили, що вони «дуже задоволені», а ще 16% сказали, що вони «задоволені», тому загальний показник задоволеності клієнтів становить 98%. Creative Strategy каже, що AirPods встановили рекорд за височайшим задоволенню нового продукту від Apple. Для порівняння, в 2007 році iPhone мав 92% задоволеності клієнтів, у 2010 році у iPad був 92% задоволеності клієнтів, а у Apple Watch 97% задоволеності клієнтів у 2015 році.

Клієнтів також запитували, чи вони будуть рекомендувати AirPods іншим, і власники AirPods в основному відповіли ствердно, заробивши AirPods показник Net Promoter Score на рівні 75 балів, що також є рекордом. У цілому ряді питань, 82 відсотки респондентів рішуче погодилися, що AirPods є їх улюбленим останнім продуктом Apple, в тій годину як 62 відсотки заявили, що вони слухають більше музики з AirPods.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.