Навушники AirPods від Apple задовольнили 98% користувачів

За даними нового опитування, проведеного Experian і Creative Strategies, покупці Apple, які придбали AirPod в основному задоволені бездротовими навушниками-вкладишами.

З 942 опитаних власників AirPods 82% заявили, що вони «дуже задоволені», а ще 16% сказали, що вони «задоволені», тому загальний показник задоволеності клієнтів становить 98%. Creative Strategy каже, що AirPods встановили рекорд за височайшим задоволенню нового продукту від Apple. Для порівняння, в 2007 році iPhone мав 92% задоволеності клієнтів, у 2010 році у iPad був 92% задоволеності клієнтів, а у Apple Watch 97% задоволеності клієнтів у 2015 році.

Клієнтів також запитували, чи вони будуть рекомендувати AirPods іншим, і власники AirPods в основному відповіли ствердно, заробивши AirPods показник Net Promoter Score на рівні 75 балів, що також є рекордом. У цілому ряді питань, 82 відсотки респондентів рішуче погодилися, що AirPods є їх улюбленим останнім продуктом Apple, в тій годину як 62 відсотки заявили, що вони слухають більше музики з AirPods.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh