Новини

Навушники Samsung Galaxy Buds Live – що нового

Сучасні гаджети стають невід’ємною частиною нашого життя. Щодня ми користуємось до десятка різноманітних пристроїв. Серед основних це телефон, навушники, комп’ютер, клавіатура, павер банк та багато іншого. Ці речі роблять  нас мобільними та допомагають вирішити як особисті, так і робочі питання. Один з найпотрібніших гаджетів є навушники. А все тому, що вони дозволяють відволіктись від реального світу, та поринути в віртуальний світ смартфону та музики. А щоб по максимуму отримати задоволення від покупки навушників, потрібно обрати хорошу та актуальну модель навушників. Якщо Ви шукаєте найкращі навушники з актуальних новинок, варто звернути увагу на навушники Samsung Galaxy Buds Live.

Особливості навушників Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live – абсолютно нова та унікальна розробка бренду Samsung. Навушники Samsung Galaxy Buds Live виділяються яскравим дизайном та ергономічністю. Переваги Samsung Galaxy Buds Live:

  • Неймовірний глянцевий дизайн;
  • Ідеальна форма;
  • Комфортне використання;
  • Шумопоглинання сторонніх звуків;
  • Неймовірний звук;
  • Інтелектуальний асистент;
  • Підтримка програми Spotify;
  • Ідеальний звук при телефонних дзвінках;
  • Швидка зарядка.

Перш за все, Samsung Galaxy Buds Live характеризується неймовірним стильним дизайном. Бренд Samsung зробив ставку на глянцевий вигляд навушників, який можна обрати у трьох кольорах. Такі стильні навушники виглядають дуже вишукано та елегантно. Вони зручні та комфортні у користуванні завдяки ідеальній формі для вуха.

Навушники мають функцію шумопоглинання, та запобігають потраплянню сторонніх звуків. ВИ легко зможете насолоджуватись улюбленою музикою та не звертати увагу на навколишнє оточення. А ще в цьому вам допоможуть 12-мм динаміки, вони надають гучного та неймовірного звучання, такому ніби Ви перебуваєте на концерті перед сценою.

Навушники дуже прості у користуванні, адже Ви можете управляти ними навіть голосовими командами, за допомогою особистого консультанта. Також є можливість підключення та швидке управління додатком Spotify. Завдяки такому управлінні ВИ можете легко здійснювати телефонні дзвінки.

Навушники працюють на одного заряді до 6 годин, а з підзарядкою майже добу. Пристрій має доступ до швидкої зарядки та пропонує  швидку зарядку за 5 хвилин. Ви можете легко підключити Samsung Galaxy Buds Live до телефона та користуватись усіма перевагами використання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України