Новини

Де придбати автоматичні кавові машини

Кава – улюблений напій мільйонів людей, що прокидають вранці. Щодня ми готуємо каву та насолоджуємось її аромат. Але тільки справжні поціновувачі знають, що найкраща чашка кави вийде лише після того, як її приготує професійна кавова машина. Тільки таким способом можна досягти ідеального результату, в ідеальних пропорціях та ідеальної температури. Як же обрати кавовий автомат та де ж його придбати? Відповідь на це питання дуже просте та заховане на сайті бренду професійних кавових машин Krups.

Детальніше про бренд кавомашин Krups

Бренд Krups пропонує інноваційні кавові машини автоматичного приготування кави. Усе обладнання Krups виключно професійного використання. Кавові машини від Krups оптимізують роботу та з легкістю виконують усю роботу з приготування, проходячи усі етапи. В асортименті компанії близько двадцяти актуальних моделей на сьогоднішній день. Кожна з моделей має свої можливості та певний  набір функцій. Залежно від потреб помолу кави, вибору режиму приготування та типу кави, Ви можете обрати модель кавової машини.

Автоматичні кавові машини KRUPS ARABICA LATTE BLACK

Сьогодні одним з найпопулярніших варіантів серед продуктів бренду Krups, є модель ARABICA LATTE BLACK. Це елегантна кавова машина, яка приготує як у професійних кавярнях. Ви можете насолоджуватись будь-якими напоями з розділу капучіно, лате, ристретто, еспресо, американо та багато інших. Щоб дізнатись більше про цю кавову машину потрібно лише перейти на офіційний сайт https://krups.ua/products/arabica-latte-black/ та отримати повну консультацію.

Переваги KRUPS ARABICA LATTE BLACK:

  • Витончений дизайн з LED-екраном;
  • Вибір ступеня помолу;
  • Вибір до 4 улюблених рецептів;
  • На дві чашки приготування;
  • Вибір рецептури, міцності та температури напою.

Ваш ранок точно почнеться ідеально з такою кавомашиною, як KRUPS ARABICA LATTE BLACK.  Адже вона має повний закритий цикл. Машина працює від помолу кавових зерен до приготування улюбленого напою. Завдяки LED екрану Ви зможете легко налаштувати режим приготування кави та обрати відповідний режим. Завдяки режиму пам’яті, що передбачена у даній моделі, Ви можете зберегти 4 задані режими кави, що стали улюбленими для Вас. Ви самостійно можете обирати температуру, режим приготування та помол.  Така кавоварка зробить Ваше життя простішим, а ранки цікавішими. На будь-яку кавомашину компанія KRUPS надає офіційну гарантію та усі документи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України